Scott Scale 940 tani rower karbonowy

DSC 7438

Rodzina rowerów SCOTT SCALE jest sztandarowym przykładem uniwersalnego roweru cross country. SCOTT SCALE 940 stanowi atrakcyjną propozycję dla początkującego zawodnika.

Rowery Scott Scale 930 2022 - sklep rowerowy Corrado

Rower Scott Scale 930 - sklep rowerowy Corrado

Rower Scott Scale 930 2022 jest rowerem górskim o wyścigowym DNA, naszym skromnym zdaniem to jedna z najciekawszych propozycji w kolekcji rowerów przeznaczonych do szeroko rozumianego XC, biorąc pod uwagę cenę oraz możliwości to będzie HIT. Niezliczona ilość zwycięstw na trasach Pucharu Świata, kilka tytułów Mistrza Świata, uznanie wśród zawodowców amatorów i prasy branżowej, stawia Scott Scale jako wzorcowy hardtali do ścigania, którego geometria, zastosowane technologie i charakter prowadzenia wpływają na całą rowerową branżę.

Scott Aspect 970 - najtańszy rower górski
 

Scott produkuje rowery dopasowane do różnych potrzeb i budżetów. Rower górski Scott Aspect 970 stworzono by przy zachowaniu najważniejszych cech droższych braci z linii sportowych rowerów terenowych, oferował przystępną cenę i solidne komponenty.  

Scott Scale 970 2022 - sklep rowerowy Corrado

DSC 5996 1897

SCOTT SCALE jest flagowym rowerem przeznaczonym do szeroko pojętego cross country, model Scale 970 to przedstawiciel sportowej linii rowerów górskich typu hardtail. Znana i lubiana geometria ramy, doceniona przez dzięsiątki zawodowców i setki tysięcy amatorów na świecie. Prezenowany sprzęt jest lekki, sztywny i w swojej klasie atrakcyjnie wyceniony, świetny rower do lasu, fajna propozycja do ścigania na początku amatorskiej kariery, doskonale poradzi sobie na szutrach, polnych drogach i leśnych ścieżkach.

Bergamont Sweep 6 EQ - rower szosowy z prostą kierownicą, turystyczny i miejski

Rower Bergamont Sweep 6 EQ - sklep rowerowy Corrado

Rower Bergamont Sweep 6 EQ jest maszyną, która łączy w sobie kilka światów. Można go klasyfikować jako szosa z prostą kierownicą za sprawą osprzętu szosowego Shimano Tiagra. Wyposażenie w błotniki bagażnik sugeruje, szybki i uniwersalny środek transportu miejskiego. W tym momencie nasz rower miejski też wymyka się klasyfikacjom, bo producent przewidział montaż dodatkowego bagażnika na widelcu - mamy więc rasowy rower trekkingowy. Prezentowany Bergamont Sweep 6 EQ może być każdym ze wspomnianych wyżej rowerów, wszystko zależy od naszych potrzeb i sposobu w jaki go wykorzystamy.

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep3_01.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski