Scott Sub Sport eRide 20 Lady 2021

Rowery elektryczne na dobre zagościły na naszych drogach. Prezentujemy Scott Sub Sport eRide 20 Lady (mamy też odpowiednik w wersji męskiej), który jest świetnym rowerem trekkingowym, turystycznym, miejskim lub codziennym środkiem transportu. Zastosowano w nim najmocniejszy silnik Bosch oraz najpojemniejszą baterię 625Wh. Jest wygodny, przemyślany i kompletnie wyposażony, przy tym, na tle konkurencji jest bardzo atrakcyjnie wyceniony.

Rower Scott Axis eRide 2021

SCOTT AXIS EVO jest ciekawym przykładem roweru elektrycznego. Wyposażony w silnik Bosch Performance CX Gen.4, baterię 625Wh oraz komputer KIOX, gwarantuje najlepsze wrażenia jazdy ze wspomaganiem, pozwala włączyć funkcje nawigacji w komputerze roweru i umożliwia zastosowanie dodatkowego pakietu baterii(500Wh) zwiększającego zasięg o ~80%. Prezentujemy rowery, które zawitały do naszego sklepu w Białymstoku.

Scott Addict 20 Disc 2021

Rowery SCOTT Addict słyną z lekkości, trwałości i komfortu jazdy. Prezentowany SCOTT ADDICT 20 DISC jest przykładem wygodnego roweru szosowego, wykonanego z włókna węglowego, wyróżnia się dobrym osprzętem z grupy Shimano 105 i atrakcyjną ceną.

Akcesoria rowerowe

Kupując rower często zastanawiamy się nad akcesoriami rowerowymi. Prezentujemy akcesoria rowerowe, które naszym zaniem są przydatne w codziennym i okazjonalnym użytkowaniu roweru. Sprawdzą się u amatora wyścigów, rowerowego turysty i miłośnika krótkich wycieczek. Pasują też do każdego typu roweru, górskiego, miejskiego, trekkingowego, szosowego i gravela.

SCOTT SUB CROSS 40 LADY

Rowery crrosowe SCOTT, charakteryzuje bardzo dobry stosunek ceny, do jakości oferowanych komponentów.

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep3_01.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski