Scott Sub Cross 20 - sklep rowerowy Corrado Białystok

Scott Sub Cross 20 2022 - rowery crossowe w Corrado

Przedstawiamy rower crossowy, który od kilku już sezonów jest prawdziwym hitem. SCOTT SUB CROSS 20 uniwersalny, wygodny i solidnie zbudowany. Jego niezparzeczalne zalety to uniwersalność, komfort i osprzęt klasy Deore.

Rower Scott Scale 910 AXS 2022 - sklep rowerowy Corrado Białystok

Rower Scott Scale 910 AXS 2022 - sklep rowerowy Corrado Białystok

Sklep rowerowy Corrado prezentuje. Scott SCALE 910 AXS jest rowerem kompletnym i solidnie skrojonym, za sprawą bezprzewodowej przerzutki AXS wnosi kulturę pracy i precyzję działania na zupełnie nowy poziom.

Sklep rowerowy Corrado - rower Scott Aspect 940 2022

Rower Scott Aspect 940 - sklep rowerowy Corrado

Sklep rowerowy Corrado prezentuje - rower górski SCOTT ASPECT 940, który jest bardzo rozsądną propozycją rekreacyjnego roweru terenowego.

Rowery crossowe Scott Sub Cross 10 - Corrado sklep rowerowy Białystok

Rowery crossowe - Scott Sub Cross 10

Sklep rowerowy Corrado prezentuje - rower crossowy Scott Sub Cross 10. Ten model jest skierowany do najbardziej wymagających rowerowych turystów.

Bergamont Sweep EQ 6 sklep rowerowy przedstawia

Rower Bergamont Sweep 6 EQ - sklep rowerowy Corrado

Rower Bergamont Sweep 6 EQ jest maszyną, która łączy w sobie kilka światów. Można go klasyfikować jako szosa z prostą kierownicą za sprawą osprzętu szosowego Shimano Tiagra. Wyposażenie w błotniki bagażnik sugeruje, szybki i uniwersalny środek transportu miejskiego. W tym momencie nasz rower miejski też wymyka się klasyfikacjom, bo producent przewidział montaż dodatkowego bagażnika na widelcu - mamy więc rasowy rower trekkingowy. Prezentowany Bergamont Sweep 6 EQ może być każdym ze wspomnianych wyżej rowerów, wszystko zależy od naszych potrzeb i sposobu w jaki go wykorzystamy.

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE Google

Sklep rowerowy

sklep5.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski