Rower Scott Scale 965 2022 dostępny !

SCOTT SCALE jest flagowym rowerem górskim przeznaczonym do szeroko pojętego cross country. Scale 965  to propozycja dla zaawansowanych ale oszczędnych amatorów oraz młodych zawodników chcących mieć solidny sportowy rower z dobrym wyposażeniem.

Rower Scott Scale 920

Rowery Scott Contessa Scale 920 jest rowerem górskim o wyścigowym DNA. Niezliczona ilość zwycięstw na trasach Pucharu Świata, kilka tytułów Mistrza Świata, uznanie wśród zawodowców amatorów i prasy branżowej, stawia Scott Scale jako wzorcowy hardtali do ścigania, którego geometria, zastosowane technologie i sposób prowadzenia wpływają na cała branżę. Od zawsze Scott Scale był synonimem lekkości i sztywności.

Scott Sub Cross 40 - sklep rowerowy Białystok

 

Jako sklep rowerowy polecamy rowery crossowe SCOTT, charakteryzują się bardzo dobrym stosuniem ceny, do jakości oferowanych komponentów, Scott Sub Cross 40 oferuje dużo na tle konkurencji. Wygląda atrakcyjnie, konstrukcja ramy  pozwala na montaż bagażnika błotników i stopki. Rowery Scott Sub Cross możemy bez problemu zmienić w rower miejski lub rower trekkingowy.

Rowery elektryczne SCOTT

Czym jest rower elektryczny w 2021 roku? Ile przejedziesz na jednym ładowaniu? Czy da się jechać gdy rozładuje się bateria? Czy bateria ładuje się w czasie jazdy? Jak szybko jedzie rower elektryczny? Jak długo ładuje się bateria w rowerze elektrycznym? Ile waży elektryk? Dla kogo rowery ze wspomaganiem? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi poniżej. Za przykładow posłuży rower SCOTT SUB ACTIVE eRide czyli najtańszy elektryk w ofercie SCOTT.

Rowery szosowe Scott Addict RC 10 - sklep rowerowy Corrado

Rowery szosowe są w świecie kolarstwa tym czym bolidy Formuły 1  w świecie motoryzacji. Ultralekkie, aerodynamiczne, gwarantują najwyższą efektywność jazdy. Rower szosowy Scott Addict RC w swojej najnowszej odsłonie jest innowacyjny, jako pierwszy na rynku wprowadza całkowitą integrację - wewnętrzne prowadzenie pancerzy, tak samo dla grup elektrycznych jak mechanicznych. Dzięki temu nasza "szosa" zachowuję całkowicie czystą formę.

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep10.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski