Rowery szosowe

Rowery szosowe Scott Addict 

Scott Addict

Rowery szosowe są w świecie kolarstwa tym czym bolidy Formuły 1  w świecie motoryzacji. Ultralekkie, aerodynamiczne, gwarantują najwyższą efektywność jazdy. Rower szosowy Scott Addict RC w swojej najnowszej odsłonie jest innowacyjny, jako pierwszy na rynku wprowadza całkowitą integrację - wewnętrzne prowadzenie pancerzy, tak samo dla grup elektrycznych jak mechanicznych. Dzięki temu nasza "szosa" zachowuję całkowicie czystą formę.

Rowery szosowe Scott Foil 

Scott Foil

Scott Foil to kolarska ekstraklasa, był pierwszym aerodynamicznym rowerem szosowym, jako pierwszy ścigacz przeznaczony na płaskie etapy wprowadził hamulce tarczowe do zawodowego peletonu, jako pierwszy w pełni zintegrował przewody hamulcowe i przerzutkowe w ramie. Będąc pionierem w technologii jest też jednym z najlżejszych, najsztywniejszych i najwygodniejszych rowerów szosowych na rynku. 
Rowery szosowe Scott Speedster 

Scott Speedster

Rodzina Scott Speedster to rowery stworzone by wygodnie przemierzać,  "setki" kilometrów. Z droższym modelem Addict dzieli geometrię, integrację pancerzy i charakter prowadzenia, jest przystępniejszy dla nowych adeptów kolarstwa szosowego. Będzie świetnym pierwszym rowerem szosowym, lub doskonałym treningowym, rozsądne konfiguracje osprzętu docenią oszczędni.

Rowery gravel Scott Addict 

Scott Gravel

Rower Scott Addict Gravel oraz Speedster Gravel to twoi najlepsi przyjaciele na każdej trasie. Możesz bardzo komfortowo i szybko przemieszczać się po szosie ale gdy tylko poczujesz zew przygody, na rowerze gravel skręcisz w las by eksplorować szutrowe drogi. Gravele to jedne z najbardziej uniwersalnych rowerów, dostosowane do bikepackingu mogą być doskonałymi rowerami turystycznymi lub twoim środkiem komunikacji miejskiej.

Rowery szosowe Scott Metrix

METRIX

Scott Metrix dzieli ramę z modelem ADDICT, wzorcem lekkiego roweru FITNESS, łączącego w sobie lekkość ramy, sztywność, efektywność, oraz komfort kolarza za sprawą prostej kierownicy. Geometria klasyfikowaną jako "endurance", nowe rozwiązania techniczne podnoszące wygodę w trakcie jazdy. Został zoptymalizowany pod kątem wykorzystania w konstrukcji hamulców tarczowych oraz opon szosowych o większej objętości. Będzię doskonałą propozycją na prestiżowy rower do codziennej jazdy 

 

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE Google

Sklep rowerowy

sklep6.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski