Rowery górskie

Rowery górskie są od lat najbardziej uniwersalnymi jednośladami na rynku. W zależności od potrzeb możemy wybierać między rowerami terenowymi rekreacyjnymi, rowerami sportowymi przeznaczonymi do amatorskiego bądź zawodowego ścigania. Rowery górskie możemy również podzielić na rowery hardtail (klasyczne) i full suspension (amortyzacja przedniego i tylnego koła). Nasze jednoślady są też klasyfikowane ze względu na ukształtowanie terenu. Rowery rekreacyjne są stworzone do jazdy w przysłowiowym "lesie", rowery do XC i Maratonów pozwolą się poruszać górskimi szlakami o umiarkowanej trudności, rowery All Mountain i Enduro dadzą nam wolność przemieszczania na niemal każdej górskiej ścieżce. DH to typ roweru, który został stworzony do jazdy "w dół" na ekstremalnie trudnych trasach.

MENUsCALE 

Scott Scale

Scott Scale jest stawiany jako solidna propozycja dla miłośników ścigania, w wersji aluminiowej oraz kompozytowej rower stawał się wzorcem prowadzenia i geometrii roweru sportowego dla całej branży. SCOTT od zawsze, w swoich najbardziej prestiżowych liniach rowerów posiadał najlżejsze seryjnie produkowane ramy, które jednocześnie spełniały normy UCI oraz wszelkie normy certyfikacji wymaganej na rynkach światowych.SCOTT SCALE to w końcu najlepszy stosunek sztywności bocznej ramy do masy, tak ważny w kolarskiej rywalizacji.

MENUSPARK 

Scott Spark

Scott Spark jest sztandarowym modelem roweru wyścigowego. Z 7 tytułami mistrzostw świata, złotem olimpijskim w RIO oraz niezliczoną ilością zwycięstw na trasach pucharu świata XCO pozostaje najbardziej utytułowaną konstrukcją na rynku. Świat nie stoi w miejscu, na przestrzeni lat zmieniały sie trasy wyścigów, ich poziom trudności wzrósł nieporównywalnie. Nowy Spark RC jest odpowiedzią na rosnące  potrzeby zawodników, którzy chcą zdobywać podjazdy z wysoką efektywnością i atakować zjazdy nie martwiąc się o przyczepność i stabilność roweru.
mENUASPECT22 

Scott Aspect

Rowery Scott Aspect są dla ciebie jeśli uwielbiasz wypady za miasto i często skręcasz na leśne drogi, jazda ma być przede wszystkim rekreacją, poszukujesz roweru górskiego, który jest wygodny, skuteczny, lekki i uniwersalny, szukasz roweru za rozsądne pieniądze, który będzie solidny i trwały. W droższych specyfikacjach Aspect sprawdzi się również na trasach amatorskich maratonów i wyścigów XC.

MENUGENIUS22 

Scott Genius

Rower Scott Genius to twój najlepszy przyjaciel w górach nieważne czy podjeżdżasz czy zjeżdżasz, śmigasz lokalnie w trudnym terenie czy ruszasz na górskie oesy enduro. Genius jest najbardziej uniwersalnym z górali, 150 mm skoku pozwala na jazdę na górskich singlach a manetka Twinlock, zmienna geometria i sztywność ramy ułatwiają pokonywanie stromych podjazdów.

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE Google

Sklep rowerowy

sklep9.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski