Scott Sub Cross 20 2022 - rowery crossowe w Corrado

Przedstawiamy rower crossowy, który od kilku już sezonów jest prawdziwym hitem. SCOTT SUB CROSS 20 uniwersalny, wygodny i solidnie zbudowany. Jego niezparzeczalne zalety to uniwersalność, komfort i osprzęt klasy Deore.

Scott Sub Cross 20 - przebojowy rower crossowy | sklep rowerowy Corrado

Ramę SCOTT SUB CROSS stworzono z aluminium, specjalnie profilując kształt rur i dobierając odpowiednio przekroje. Finezja  w wykonaniu przekłada się na właściwości użytkowe. Odpowiednia sztywność boczna szkieletu roweru, objawia się w łatwości napędzania i przekazywania energii, pewności prowadzenia w zakrętach i poręczności roweru na kretych ścieżkach. Rama roweru jest jego najważniejszym elementem, który determinuje jego charakter i odczucia w czasie jazdy. Inżynierowie SCOTT projektując ramę SUB CROSSa, kierowali się wygodą rowerzysty i uniwersalnością bicykla. Rower można uzbroić dodatkowo w błotniki, bagażnik i stopkę, zmieniając go tym samym w rower turystyczny lub środek codziennego transportu.

Scott Sub Cross 20 2022 - rower crossowy  Scott Sub Cross 20 2022  Scott Sub Cross 20 2022 

Osprzęt klasy Deore w rowerze crossowym to świetny wybór

Naszego SUB CROSS 20 ubrano w napęd od SHIMANO, wyznaczający od lat standardy kultury pracy osprzętu. Przerzutki pochodzą z 10 rzędowej grupy Deore, gwarantują wysoką precyzję działania napędu w codziennym użytkowaniu roweru, nie straszne im trudne warunki atmosferyczne czy jazda w trudniejszym terenie. Przerzutki Shimano Deore konstrukcyjnie są oparte na rozwiązaniach technicznych, pochodzących z grup stworzonych do kolarstwa górskiego i w tych dyscyplinach grupa Shimano Deore jest polecana jako pierwsza warta uwagi dla początkujących i/lub oszczędnych zawodników. Co najważniejsze w prezentowanym rowerze przerzutki oraz manetki pochodzą z jednej grupy osprzętu. Takie zestawienie części gwarantuje najlepszą kulturę pracy i precyzję działania biegów. Rower zatrzymują hamulce hydrauliczne Shimano MT200. Według nas  to bardzo dobre rozwiązanie, zapewniają bardzo dużą siłę hamowania w każdych warunkach atmosferycznych, za sprawą hydrauliki pozwalają dobrze wyczuć punkt zerwania przyczepności z nawierzchnią, są dopracowane technicznie i bezproblemowe w eksploatacji.

 

Scott Sub Cross 20 2022 - hamulce Shimano MT200   Scott Sub Cross 20 2022 - hamulce MT200 Scott Sub Cross 20 2022 - widelec z hydrauliczną blokadą 

  

Rower Scott Sub Cross 20 - wygodny rower do miasta i do lasu

Rower dopełniają części pochodzące od SYNCROS, legendarnej kanadyjskiej marki rowerowej.Turystyczne wersje, kierownicy, mostka i sztycy mają zapewnić, odpowiedni komfort jazdy i wytrzymałość. Użycie części w powszechnie obowiązujących standardach przemysłu rowerowego, daje też możliwość do personalizacji roweru wedle własnych upodobań i potrzeb. Siodełko montowane prezentowanym rowerze ma rodowód miejski. Zrelaksowana bardziej wyprostowana pozycja ciała, wymusza użycie siodła o odpowiednim kształcie. Siodło w SUB CROSS 20 jest szersze od siodełek występujących w rowerach sportowych, daje większe wsparcie dla naszych kości kulszowych, bardziej "mięsista" wyściółka to większy komfort jazdy, szczególnie dla mniej wprawionych rowerzystów. 

Komu rower crossowy?

Prezentowany rower crossowy Sub Cross 20 jest sztandarowym przykładem swojego gatunku. Z założenia, ma łączyć w sobie dwa kolarskie światy, miasto i las. Pozycja zajmowana na rowerze jest zrelaksowana ale nie aż  tak, jak w typowym rowerze miejskim i nie przeszkadza w efektywnym pedałowaniu. Wyposażono go w osprzęt terenowy, dopasowany przełożeniami (3 blaty z przodu) do dróg asfaltowych. Koła "obuto" w opony stawiające niskie opory toczenia, jednocześnie na tyle szerokie by wozić nas komfortowo po szutrach i twardych polnych drogach. Rama wyposażona w punkty mocowania bagażnika, błotników i stopki pozwala dopasować jednoślad do własnych potrzeb i zmienić go w rower turystyczny lub środek codziennej komunikacji. Rower Scott Sub Cross 20 jest skierowany do osób, które szukają maszyny bardzo uniwersalnej, jednocześnie wygodnej i wyposażonej w komponenty wysokiej jakości. Rower sprawdzi się na ścieżkach rowerowych, parkowych alejkach, leśnych szutrach i polnych twardych drogach, po doposażeniu może być doskonałym rowerem miejskim lub turystycznym.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Sklep rowerowy Corrado

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE Google

Sklep rowerowy

sklep2.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski