Rowery crossowe - Scott Sub Cross 10

Sklep rowerowy Corrado prezentuje - rower crossowy Scott Sub Cross 10. Ten model jest skierowany do najbardziej wymagających rowerowych turystów.

Scott Sub Cross 10 najlepszy rower crossowy

Ramę SCOTTa Sub Cross 10 najlepszy rower crossowy, stworzono z aluminium, specjalnie profilując kształt rur i dobierając odpowiednio przekroje. Finezja  w wykonaniu przekłada się na właściwości użytkowe. Odpowiednia sztywność boczna szkieletu roweru, objawia się w łatwości napędzania i przekazywania energii, pewności prowadzenia w zakrętach i poręczności roweru na kretych ścieżkach. Rama roweru jest jego najważniejszym elementem, który determinuje jego charakter i odczucia w czasie jazdy. Inżynierowie SCOTT projektując ramę SUB CROSSa, kierowali się wygodą rowerzysty i uniwersalnością bicykla. Rower można uzbroić dodatkowo w błotniki, bagażnik i stopkę, zmieniając go tym samym w rower turystyczny lub środek transportu.

Rower Scott Sub Cross 10 - sklep rowerowy Corrado  Rower Scott Sub Cross 10 - napęd Shimano Deore XT  Rower Scott Sub Cross 10 - tylna przerzutka 

Rower crossowy jako miejski lub turystyczny

Naszego SUB CROSS 10 ubrano w napęd od SHIMANO, wyznaczający od lat standardy kultury pracy osprzętu. Przerzutka tylna pochodzi z grupy Deore XT,  gwarantuje wysoką precyzję działania, trwałość i niezawodność  w codziennym użytkowaniu roweru. Nie straszne im trudne warunki atmosferyczne czy jazda w trudniejszym terenie, ponieważ konstrukcyjnie są oparte na rozwiązaniach technicznych, pochodzących z grup stworzonych dla zawodników kolarstwa górskiego. To co wyróżnia rower SCOTT SUB CROSS 10 na tle konkurencji to mechanizm korbowy pochodzący również z grupy Deore XT, środek suportu oparto na zewnętrznych łożyskach maszynowych. Takie rozwiązanie jest znacznie sztywniejsze i lżejsze od klasycznych mechanizmów korbowych sprawia, że energia na tylne koło jest przekazywana w sposób bardziej bezposredni i przekłada się na wrażenie "lekkości jazdy". Kolejnym elementem wpływającym na komfort i zachowanie się roweru jest widelec, w prezentowanym rowerze znajdziemy widelec SR Suntour NCX z tłumikiem olejowym oraz hydrauliczną blokadą, którą sterujemy za pomocą manetki umieszczonej na kierownicy. Rower zatrzymują hamulce hydrauliczne SHIMANO. Według nas to najlepsze rozwiązanie dostępne w rowerach użytkowych, odporne na zużycie, zapewniają bardzo dużą siłę hamowania, za sprawą hydrauliki pozwalają dobrze wyczuć punkt zerwania przyczepności z nawierzchnią.

 

Rower Scott Sub Cross 10 - rower crossowy  Rower Crossowy Scott Sub Cross 10 - hamulce hydrauliczne   Sklep rowerowy Corrado - Scott Sub Cross 10 

  

Scott Sub Cross 10 rower na ścieżki i do lasu

Rower dopełniają części pochodzące od SYNCROS, legendarnej kanadyjskiej marki komponentów rowerowych.Turystyczne wersje, kierownicy, mostka i sztycy mają zapewnić nam odpowiedni komfort jazdy i wytrzymałość. Użycie części w powszechnie obowiązujących standardach, daje też możliwość do personalizacji roweru wedle własnych upodobań. Siodełko montowane prezentowanym rowerze ma rodowód miejski. Zrelaksowana bardziej wyprostowana pozycja ciała wymusza użycie siodła o odpowiednim kształcie. Siodło w SUB CROSS 10 jest szersze od siodełek występujących w rowerach sportowych, daje większe wsparcie dla naszych kości kulszowych, większa ilość wyściółki to większy komfort jazdy, szczególnie gdy naszym celem jest jazda rekreacyjna. 

Rower Crossowy Scott Sub Cross 10  Scott Sub Cross 10 - rower crossowy Scott  Rower Crossowy Scott Sub Cross 10 - opony 

 

Rower crossowy Scott SUB CROSS 10 - opinie dla kogo

Prezentowany rower Scott Sub Cross 10 to njalepszy rower crossowy w ofercie Scott, pod względem właściwości jezdnych jest rowerem dla każdego! Świetnie sprawdzi się jako rower na miejskie ścieżki rowerowe i będzie doskonałym rowerem na wycieczki do lasu. Nie ważne czy będziemy jechać po równym asfalcie, czy wyskoczymy na puszczańskie szutry lub będziemy przemierzać polne twarde ścieżki Sub Cross na każdej z tych dróg będzie toczył się równie lekko. Przystosowanie ramy do montażu bagażnika,stopki i błotników sprawi, że nasz rower crossowy można łatwo zmienić w rower trekkingowy lub miejski środek komunikacji.

Rowery SUB CROSS są dostępne w różnych konfiguracjach sprzętowych w cenach od 3159zł do 5899zł
   

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
ROWERY CROSSOWE MIEJSKIE I TURYSTYCZNE

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE Google

Sklep rowerowy

sklep5.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski