Rower Scott Aspect 930 - sklep rowerowy Corrado Białystok

Sklep rowerowy CorradoRowery górskie SCOTT ASPECT 930 od kilku sezonów są rynkowym bestsellerem. Wyposażone w osprzęt Shimano Deore, polecany jako najlepsza propozycja do amatorskiej jazdy w rowerze terenowym, z rozsądną ceną i dobrym zachowaniem w trakcie jazdy. Ten rower będzie dobrą opcją na narzędzie do codziennej rekreacji.

Rowery górskie Scott Aspect 930 2022

Podstawą roweru jest aluminiowa rama, którą zaprojektowano pod kątem efektywności i wygody jazdy. Zbudowana z podwójnie cieniowanego aluminium, jest solidnym i lekkim szkieletem roweru. Dwa główne kąty ramy (kąt główki sterowej oraz rury podsiodłowej) ASPECT dzieli ze sportowym Scale, dzięki czemu, nasz bohater doskonale podjeżdża oraz stabilnie zachowuje sie na zjazdach. Względem usportowionych braci, ASPECT dostał nieco dłuższy "ogon", co wyraźnie uspokaja maszynę w prowadzeniu i ułatwia jazdę mniej doświadczonym kolarzom. Zwiększono komfort w miejscach najbardziej przenoszących wibracje i obciążenia na ciało rowerzysty poprzez szerokiej, giętej kierownicy. Pozycja rowerzysty na rowerze rekreacyjnym jest bardziej zrelaksowana w porównaniu do maszyn wyścigowych, co zwiększa przyjemność z jazdy i redukuje poziom odczuwanego zmęczenia. Dodatkowo, jako rower uniwersalny, ASPECT otrzymał specjalne gniazda montażu stopki, błotników i bagażnika. Ten zabieg sprawia, że rower górski poprzez dodanie bagażnika i sakw, możemy zmienić w wydajnego mieszczucha lub terenowego podróżnika.

Sklep rowerowy Corrado Scott Aspect 930   Sklep rowerowy Corrado - Scott Aspect 930   rura podsiodłowa Scott Aspect 930 - sklep rowerowy Corrado  

   

Scott Aspect 930 - amortyzacja

Za amortyzację odpowiada widelec SR Suntour XCR ze zdalną blokada skoku. Zamontowany widelec jest konstrukcją sprężynową z dołączonym tłumikiem olejowym, który posiada regulację szybkości powrotu. Takie rozwiązanie zapewnia wysoki komfort jazdy w terenie i umożliwia dopasowanie charakterystyki pracy widelca preferencji użytkownika. Dodatkowo tego typu widelce przy regularnych przeglądach,są bezawaryjne, niedrogie w serwisowaniu i będą nam służyć przez długie lata. Hydraulika zawarta w konstrukcji amortyzatora pozwala, w mieście lubna twardych dobrze utrzymanych szutrach, zablokować skok widelca poprawiając tym samym efektywność poruszania się. Analogicznie w momencie zmiany podłoża pojawieniu się nieprzyjemnych nierówności, w czasie jazdy możemy wyłączyć blokadę skoku, zwiększając przyczepność przedniego koła do podłoża, poprawiając prowadzenie roweru w terenie i wygodę podróży.

Sklep rowerowy Corrado - Scott Aspect 930 rura podsiodłowa  Scott Aspect 930 - Siodełko Syncros  Scott Aspect 930 - hamulce Shimano 

   

Scott Aspect 930 - rower górski z przednią przerzutką i osprzętem Deore

Napęd naszej propozycji charakteryzuje sie bardzo szerokim zakresem przełożeń, które przewidziano zarówno na długie płaskie i szybkie odcinki, jak i kręte, leśne ścieżki w bardzo zróżnicowanym terenie. 20 biegów w konfiguracji 2x10 dostarczyło SHIMANO. W rowerze zamontowano przerzutki z grupy Deore, którymi sterujemy za pomocą ergonomicznych manetek Rapid-Fire. Obok manetek znajdziemy dźwgnie hamulców hydraulicznych od Shimano będących solidnym, trwałym i bardzo skutecznym narzędziem, które sprawnie działa w każdych warunkach. Atutem w skutecznym napędzaniu roweru jest też mechanizm korbowy z osią wyposażoną w uszczelniane łożyska maszynowe. Takie rozwiązanie jest gwarancją wysokiej trwałości i niezawodności.   
Osprzętowo SCOTT Aspect ubrano w komponenty SYNCROS (firma córka marki SCOTT) dbając o charakter przeznaczenia roweru. Gięta szeroka kierownica tłumi wibracje, ułatwia kierowanie i podnosi komfort przez podniesienie pozycji rowerzysty. Chwyty, wykonano w ten sposób by amortyzowały mikrodrgania i zapewniały pewne trzymanie. Siodełko i sztyca podsiodłowa, pochodzą z linii komponentów stworzonych do aktywnej rekreacji, SYNCROS, łączą w sobie lekkość, trwałość i wygodę użytkowania. 

Scott Aspect 930 2022 - rowery górskie   Scott Aspect 930 - amortyzator SR Suntour XCR  Scott Aspect 930 - rowery górskie Scott

Rower Scott Aspect 930 - opienie, dla kogo

Dla kogo ASPECT 930 ? Jeśli uwielbiasz wypady za miasto i często skręcasz na leśne drogi, poszukujesz roweru górskiego, który jest wygodny, skuteczny, lekki i uniwersalny, jesteś dojrzałym rowerzystą, jednocześnie szukasz propozycji za rozsądne pieniądze i będziesz go użytkował intensywnie Scott Aspect jest dla Ciebie.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
WSZYSTKIE ROWERY Z RODZINY ASPECT

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE Google

Sklep rowerowy

sklep6.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski