DSC 5996 1897

SCOTT SCALE jest flagowym rowerem przeznaczonym do szeroko pojętego cross country, model Scale 970 to przedstawiciel sportowej linii rowerów górskich typu hardtail. Znana i lubiana geometria ramy, doceniona przez dzięsiątki zawodowców i setki tysięcy amatorów na świecie. Prezenowany sprzęt jest lekki, sztywny i w swojej klasie atrakcyjnie wyceniony, świetny rower do lasu, fajna propozycja do ścigania na początku amatorskiej kariery, doskonale poradzi sobie na szutrach, polnych drogach i leśnych ścieżkach.

Scott Scale 970 - bardzo dobry rower na pierwszą przygodę ze sportową geometrią

Prezentowany model SCOTT SCALE 970 - rower terenowy, będzie bardzo dobrym rowerem na pierwszą przygodę ze sportową geometrią. Jest bardzo rozsądnie wyceniony, wyposażony w powietrzny amortyzator Rock Shox oraz osprzęt  dobrej jakości dostarczony przez amerykański koncern SRAM.

Rower Scott Scale 970 2021  Rower Scott Scale 970 2021  Rower górski Scott Scale 970 2021 

Rower MTB Scott Scale 970 - najnowsza technologia i standardy w przystępnej cenie

Rama SCOTT Scale 970 jest wykonana z cieniowanego aluminium . Należy do najlżejszych ram w swojej klasie i oferuje zawodnikowi bardzo wysoki poziom sztywności bocznej. Sama geometria stanowi sztandarowy przykład ramy do ścigania i stanowi wzorzec prowadzenia nowoczesnego roweru cross country, doceniany przez zawodowców i amatorów ścigania. Rama została wykonana w najnowszych standardach obowiazujących na rynku rowerowym i jest zgodna z komponentami typu BOOST. System BOOST zwiększa sztywność całej konstrukcji ramy (a także kół) przez co siła wykorzystywana do napędzania roweru jest przenoszona bardziej efektywnie na tylne koło. Większa sztywność to także pewniejsze prowadzenie roweru w zakrętach, poręczność naszego pojazdu na technicznych odcinkach, łatwiejsze pokonywanie podjazdów. System BOOST to także lepsza linia łańcucha w napędach 1x oraz 2x. Oprócz tego otrzymujemy stożkową główkę ramy i wewnętrzne prowadzenie pancerzy, suport opiera się na łożyskach maszynowych w standardzie DUB.

Rock Shox Judy Scott Scale 970 2021  Rama Scott Scale 970 2021  Amortyzator Scott Scale 970 2021 

 

Osprzęt Scott Scale 970 - powietrzny amortyzator Rock Shox i  napęd Sram 1x12

Rower wyposażono w powietrzny amortyzator ROCK SHOX XC Judy, którego charakterystykę pracy możemy dopasować do własnych upodobań oraz naszej wagi. System komory powietrznej w amortyzatorze to nie tylko dużo lepsze zachowanie w terenie od powszechnie montowanych amortyzatorów sprężynowych, to także możliwość pełnego serwisowania oraz dużo większa trwałość widelca przy zachowaniu interwałów przeglądowych. Amortyzator został wyposażony w autorską manetkę blokady -  SCOTT RideLock, zamontowaną na kierownicy za pomocą, której możemy zablokować amortyzator aby efektywniej wykorzystać energię wkładaną w napędzanie naszego jednośladu.  Elementy napędu zestawiono ze sprawdzonych i dobrze znanych komponentów SRAM. Konfiguracja zębatek  1x12 zapewnia bardzo szeroki szeroki zakres przełożeń, z charakterystyczną zdecydowaną zmianą biegów, znaną z wyczynowych grup SRAM. Mechanizm korbowy, również dostarczył amerykański SRAM, osadzony na suporcie DUB z zębatką typu "direct mount" ze specjalnie profilowanymi zębami narrow wide(wąski szeroki). Zęby koronki o specjalnym profilu gwarantują dobre trzymanie łańcucha na nierównościach, których nie brakuje na trasach amatorskich wyścigów.

Scott Scale 970 Sklep rowerowy Białystok  Scott Scale 970 opinie   Scott Scale 970 rower górski

Scale 970 to także wygodny rower do lasu

Rower SCOTT SCALE 970 dopełniają aluminiowe komponenty SYNCROS, odpowiadają geometrii i przeznaczeniu roweru, mają być lekkie i wytrzymałe, zostały zaprojektowane z uwzględnieniem ludzkiej anatomii i ergonomii w warunkach rywalizacji sportowej. Siodło to Syncros Belcarra stworzone do agresywnych pozycji ułatwiających napędzanie roweru górskiego i dające komfort na trasie długiego wyścigu. Aluminiowa kierownica Syncros z ergonomicznym gięciem dotyłu tzw "backsweep" gwarantuje wzorową kontrolę nad przednim kołem naszego Scala 970, ułatwia balansowanie na rowerze na krętych ścieżkach gdzie nie możemy rozwijać dużych prędkości. Sztyca i mostek również wykonano z aluminium

 

Scott Scale 970 opinie - rower na maraton, rower do lasu, rower sportowy ?

Rower SCOTT SCALE 970 jest propozycją dla oszczędnych miłośników sportowych wrażeń, jest fajną opcją na pierwszy rower do ścigania lub po prostu na maszynkę do agresywnej jazdy w lesie . Scott Scale ma wzorcową gemetrię nowoczesnego roweru xc/maraton, pozwala bardzo efektywnie zdobywać podjazdy i rozpędzać się na długich prostych, daje też pewność prowadzenia na stromych zjazdach i krętych technicznych odcinkach. Zastosowany osprzęt jest dobrej jakości, skutecznie działa nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, jednocześnie koszty wymian eksploatacyjnych i serwisu nie zabiją naszego portfela. Więcej o rowerach możecie usłyszeć od nas bezpośrednio, w naszym sklepie rowerowym w Białymstoku ul. Sukienna 9CENA 5339zł *


Najważniejsze cechy:
  • Aluminiowa rama Scott Scale
  • Sportowa geometria
  • Powietrzny amortyzator RockShox
  • Osprzęt Sram NX/SX 1x12

Pełna Specyfikacja roweru Scott Scale 970

*Cena może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia

Zobacz też inne rowery Scott

Scott Spark RC 900 Team   Rower Szosowy Scott Addict 20 Disc 

Rower elektryczny Scott Axis Evo eRide

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE Google

Sklep rowerowy

sklep2.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski