Scott Sub Sport eRide 20 Lady 2021

Rowery elektryczne na dobre zagościły na naszych drogach. Prezentujemy Scott Sub Sport eRide 20 Lady (mamy też odpowiednik w wersji męskiej), który jest świetnym rowerem trekkingowym, turystycznym, miejskim lub codziennym środkiem transportu. Zastosowano w nim najmocniejszy silnik Bosch oraz najpojemniejszą baterię 625Wh. Jest wygodny, przemyślany i kompletnie wyposażony, przy tym, na tle konkurencji jest bardzo atrakcyjnie wyceniony.

Jaki rower elektryczny

Jaki rower elektryczny SCOTT - najważniejszą częścią roweru jest rama, gdy rama jest niskiej jakości nawet bardzo wysokiej klasy osprzęt nie jest w stanie poprawić wrażeń z jazdy.  W SCOTT wybierając którykolwiek model SUB Sport otrzymujemy konstrukcyjnie ten sam "szkielet" niezależnie od wybranej konfiguracji .  Ramę SCOTTa SUB Sport eRide, stworzono z aluminium, specjalnie profilując kształt rur i dobierając odpowiednio przekroje. Dodatkowo w obrys ramy wkomponowano system wspomagania elektrycznego Bosch, silnik znalazł się w miejscu gdzie zazwyczaj znajdziemy suport, bateria PowerTube została ukryta w ramie. Wszystko zaprojektowano tak zgrabnie, że trudno odróżnić rower elektryczny od zwykłego roweru trekkingowego.   Finezja  w wykonaniu przekłada się na właściwości użytkowe. Odpowiednia sztywność boczna szkieletu roweru, objawia się w łatwości napędzania i przekazywania energii na tylne koło, pewności prowadzenia w zakrętach i poręczności jednośladu na kretych ścieżkach. Rama roweru jest najważniejszym elementem, który determinuje charakter i odczucia w czasie jazdy. Inżynierowie SCOTT projektując ramę SUB Sport eRide, kierowali się wygodą rowerzysty i uniwersalnością bicykla.

Scott Sub Sport eRide 20 Lady 2021  Scott Sub Sport eRide 20 Lady 2021  Scott Sub Sport eRide 20 Lady 2021 

eBike SCOTT

W prezentowanym rowerze elektrycznym zastosowano komponenty produkowane przez firmę BOSCH. Znajdziemy tu silnik Performance CX gen.4 - rozwijający moment obrotowy o wartości 85Nm, moc do 400W(chwilowa, wartość średnia 250W) oraz nowy tryb pracy eMTB -my nazywamy go adaptacyjnym. Silnik ten według naszych doświadczeń oferuje najlepsze wrażenia z jazdy, co pokrywa się z obserwacjami recenzentów prasy rowerowej. Oczywiście silnik potrzebuje odpowiedniego źródła energii, którym w tym przypadku jest bateria PowerTube o pojemności 625Wh(ciekawostka, część baterii do rowerów elektrycznych firmy Bosch produkowanych jest w Polsce), która pozwoli przejechać  ze wspomaganiem elektrycznym od ~60km(tryb TURBO) do ~120km(tryb ECO)*. Całością systemu Bosch zawiadujemy za pomocą komputera pokładowego Purion. Uruchamiamy nim wspomaganie, przełączamy tryby działania silnika, możemy włączyć oświetlenie i użyć funkcji "Walk assist". Podstawowe dane z jazdy(prędkość, dystans, zasięg) są prezentowane na czytelnym wyswietlaczu LCD.  

 

Scott Sub Sport eRide 20 Lady 2021  Scott Sub Sport eRide 20 Lady 2021  Scott Sub Sport eRide 20 Lady 2021 

Rower trekkingowy, crossowy a może miejski

Nasz Scott Sub Sport ubrano w napęd SHIMANO Deore, wyznaczający od lat standardy kultury pracy osprzętu. Przerzutka pochodzi z grupy Deore, charakteryzują sie wysoką precyzją działania osprzętu w codziennym użytkowaniu roweru i szerokim zakresem przełożeń. Nie straszne jej trudne warunki atmosferyczne czy jazda drogami szutrowymi, konstrukcyjnie są oparte na rozwiązaniach technicznych, pochodzących z grup osprzętu, stworzonych do kolarstwa górskiego. Rower zatrzymują hamulce hydrauliczne Shimano, działają znacznie skuteczniej niż hamulce tarczowe mechaniczne i klasyczne obręczowe V-Breake. Według nas to bardzo dobre rozwiązanie, odporne na zużycie, warunki atmosferyczne, z wysoką sprawnością hamowania a za sprawą hydrauliki pozwalają dobrze wyczuć punkt zerwania przyczepności z nawierzchnią i przy zwiększonej masie roweru za sprawą wspomagania elektrycznego stanowią obowiązkowe wyposażenie kazdego roweru elektrycznego!

Scott Sub Sport eRide 20 Lady 2021  Scott Sub Sport eRide 20 Lady 2021  Scott Sub Sport eRide 20 Lady 2021 

 

Rower na ścieżki rowerowe i drogi szutrowe?

Rower dopełniają części pochodzące od SYNCROS, legendarnej kanadyjskiej marki komponentów rowerowych.Turystyczne wersje, kierownicy, mostka i sztycy mają zapewnić nam odpowiedni komfort jazdy i wytrzymałość. Użycie części w powszechnie obowiązujących standardach, daje też możliwość do personalizacji roweru wedle własnych upodobań, na przykład, gdy zapragniemy zmienić naszą pozycję na rowerze możemy zrobić to za pomocą regulowanego mostka. Siodełko montowane w prezentowanym rowerze ma rodowód miejski. Zrelaksowana bardziej wyprostowana pozycja ciała, wymusza użycie siodła o odpowiednim kształcie. Siodło w SUB Sport eRide 20 jest szersze od siodełek występujących w rowerach sportowych, daje większe wsparcie dla naszych kości kulszowych. W siodełku znajdziemy też większą ilość bardzo sprężystej wyściółki, dającej  komfort jazdy, którego potrzebują szczególnie mniej wprawieni rowerzyści. Ale całość roweru dopełniają komponenty, bagażnik, stopka stworzona z myślą o rowerach elektrycznych oraz błotniki. Wisienką na tym torcie jest oświetlenie, zasilane z baterii roweru marki Lezyne. Lampa przednia zamontowana na widelcu nie tylko zasygnalizuje naszą obecność innym użytkownikom ścieżki rowerowej czy drogi publicznej ale i pozwoli bez problemu przemieszczać się na nieoświetlonych odcinkach. Lampa tylna zamontowana na bagażniku bardzo jasne czerwone diody LED  zintegrowane z dużym odblaskiem.

 

 

PEŁNA SPECYFIKACJA - KLIKNIJ SCOTT SUB SPORT ERIDE 20 LADY
PODOBNY ROWER SCOTT AXIS ERIDE EVO
GÓRSKI ROWER ELEKTRYCZNY SCOTT STRIKE ERIDE 940

NAWAŻNIEJSZE CECHY

  • Aluminiowa rama SCOTT SUB SPORT
  • Najmocniejszy silnik Bosch Performance Line CX
  • Najpojemniejsza bateria Bosch Power Tube 625Wh chowana w ramie
  • Wygodna pozycja na rowerze
  • Pełne wyposażenie roweru miejskiego/trekkingowego
  • Bardzo dobre oświetlenie marki Lezyne
  • Zasięg od ~60km do ~120km*
  • Cena 13859zł

*Zasięg jest orientacyjny i zależy od wybranego trybu wspomagania, wagi rowerzysty, warunków atmosferycznych, nawierzchni, ukształtowania terenu i techniki pedałowania.


 
   

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep10.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski