Rower Scott Scale 965 - sklep rowerowy Corrado

SCOTT SCALE jest flagowym rowerem górskim przeznaczonym do szeroko pojętego cross country. Rower górski Scott Scale 965  to propozycja dla zaawansowanych ale oszczędnych amatorów oraz młodych zawodników chcących mieć solidny sportowy rower z dobrym wyposażeniem.

Prezentowany model SCOTT SCALE 965, będzie bardzo dobrym rowerem na pierwszą przygodę ze sportową geometrią. Jest bardzo rozsądnie wyceniony, wyposażony w powietrzny amortyzator Rock Shox oraz osprzęt  wysokiej klasy, dostarczony przez SHIMANO.

Scott Scale 965 2022 rower górski

Rama jest wykonana z cieniowanego aluminium . Należy do najlżejszych ram aluminiowych w swojej klasie i oferuje zawodnikowi bardzo wysoki poziom sztywności bocznej. Sama geometria stanowi sztandarowy przykład ramy do ścigania, wzorowego prowadzenia nowoczesnego roweru cross country. Właściwości jezdne i zachowanie w terenie było wielokrotnie doceniane przez zawodowców i amatorów rywalizacji sportowej. Rama została wykonana w najnowszych standardach obowiazujących na rynku rowerowym i jest zgodna z komponentami typu BOOST. Za sprawą technologii BOOST zwiększono sztywność całej konstrukcji ramy (a także kół) przez co siła wykorzystywana do napędzania roweru jest przekazywana bardziej efektywnie. Większa sztywność to także pewniejsze prowadzenie roweru w zakrętach, poręczność naszego pojazdu na technicznych odcinkach oraz łatwiejsze pokonywanie podjazdów. System BOOST to lepsza linia łańcucha w napędach 1x oraz 2x. Inne zastosowane rozwiązania to stożkowa główka ramy, wewnętrzne prowadzenie pancerzy, suport w standardzie PressFit a także sztywne osie z przodu i z tyłu.

Scott Scale 965 amortyzator powietrzny Rock Shox Judy  Scott Scale 965 2022 sklep rowerowy Corrado  Scott Scale 965 siodło Syncros Belcarra 

Rower górski z napędem 1x12

Rower wyposażono w powietrzny amortyzator ROCK SHOX Judy, którego charakterystykę pracy możemy dopasować do własnych upodobań oraz naszej wagi. System komory powietrznej w amortyzatorze to nie tylko dużo lepsze zachowanie w terenie niż powszechnie montowane amortyzatory sprężynowe, to także możliwość pełnego serwisowania oraz dużo większa trwałość widelca (przy zachowaniu zalecanych interwałów serwisowych pomiędzy przeglądami). Amortyzator został wyposażony w autorską manetkę blokady -  SCOTT RideLock, zamontowaną na kierownicy, charakteryzuje się ona dobrą ergonomią i bezproblemową eksploatacją.   Elementy napędu zestawiono ze sprawdzonych i dobrze znanych komponentów SHIMANO. Konfiguracja zębatek  1x12 zapewnia szeroki zakres przełożeń, prostotę obsługi oraz minimalizuje ryzyko awarii. obsługiwane przez tylną przerzutkę SLX, ze sprzęgłem wózka napinającego, pewnie zmienia biegi nawet pod dużym obciążeniem i trzyma łańcuch na koronce korby na wyboistych odcinkach. Korba również pochodzi od Shimano, zęby koronki wykonano w technologii narrow - wide i ukształtowano w specjalny profil poprawiający trzymanie łańcucha. Mechanizm korbowy obraca się suporcie typu pressfit.

Wygodny rower do ścigania

Rower SCOTT SCALE 965 dopełniają aluminiowe komponenty SYNCROS, odpowiadają geometrii i przeznaczeniu roweru, mają być lekkie i wytrzymałe, zostały zaprojektowane z uwzględnieniem ludzkiej anatomii i ergonomii w warunkach wyścigów. Na szczególną uwagę zasługują koła! Zbudowano je w oparciu o piasty Shimano MT410-B toczące się na łożyskach maszynowych!!! Kolejny smaczek to siodło Syncros Belcarra, stworzone przy współpracy z potentatem europejskiego rynku bikefittingu Gebiomized, dobrane do typu roweru i pozycji na nim zajmowanej(pamiętajcie jednak, siodło to zawsze sprawa czysto indywidualna).

 

Scott Scale 965 2022 napęd Shimano 1x12 SLX  Scott Scale 965 mechanizm korbowy Scott Scale 965 2022 manetka Ridelock  

Jako sklep rowerowy POLECAMY SCOTT SCALE 965 dla...

Rower jest propozycją dla oszczędnych miłośników sportowych wrażeń, jest fajną opcją na pierwszy rower do ścigania lub maszynkę agresywnej jazdy w lesie. Rower górski Scale 965 ma wzorcową gemetrię nowoczesnego roweru xc/maraton, pozwala bardzo efektywnie zdobywać podjazdy i rozpędzać się na długich prostych, daje też pewność prowadzenia na stromych zjazdach i krętych technicznych odcinkach. Zastosowany osprzęt jest dobrej jakości, skutecznie działa nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, jednocześnie koszty wymian eksploatacyjnych i serwisu nie zabiją naszego portfela.

 


CENA Scott Scale 965 - 5779zł*

Specyfikacja producenta SCOTT SCALE 965

 Scott Scale 965 2022 sztywne osie  Amortyzator Scott Scale 965 2022 Rock Shox Judy Scott Scale 965 Manetka zmiany biegów Shimano Deore 1x12 

*cena może ulec zmianie

Sklep rowerowy Corrado proponuje też

Zerknijcie na inne ciekawe rowery, jako sklep rowerowy możemy polecić :

Scott Scale 970 - budżetowy rower górski z powietrznym amortyzatorem  Scott Strike 940 eRide rower elektryczny   Polecamy akcesoria rowerowe Scott 

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep5.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski