Buty narciarskie Nordica - sklep narciarski Corrado Białystok

Buty narciarskie Nordica na sezon 2021/2022. W naszej ofercie znajdziecie buty HF, Promachine, Speedmachine, Sportmachine oraz Cruise. Wszystkie oferowane przez nas buty są dostępne w naszym sklepie narciarskim wraz z kompleksową usługą doboru odpowiedniego buta, dopasowania buta wewnętrznego (wygrzewania), personalizacji skorupy(odbarczania) oraz na życzenie wykonania specjalistycznej wkładki Footbalance.

Buty narciarskie Nordica 2021/2022 sklep narciarski Corrado

NORDICA to historia innowacji, jako pierwsza na rynku wprowadziła klamry w kształcie który znamy dziś, które zrewolucjonizowały trzymanie stopy i precyzję sterowania. Dzięki tej marce, do produkcji butów zaczęto wykorzystywać poliuretan, stworzyli odpowiednie maszyny i opracowali metodę wtrysku, poczatkowo jako wzmocnienie klasycznego buta skórzanego, później jako samodzielnej skorupy. Nordica projektuje z przekonaniem,że końcowy produkt będzie lepiej wykonany, komfortowy, dopasowany oraz poprawiający doświadczenie narciarskie niż jakikolwiek inny produkt na rynku. Corrado to jedyny sklep narciarski w Białymstoku, który oferuje kompleksowy system personalizacji butów Nordica.

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 85W   Buty narciarskie Nordica HF 75W  Buty narciarskie Nordica HF 85W damskie

 

Promachine - buty narciarskie, wyczynowe dopasowanie i komfortowy but wewnętrzny

Buty narciarskie Nordica Promachine to miks sportowego DNA wyczynowych butów Dobermann oraz wygody i komfortu termicznego nagradzanych i docenianych butów Speedmachine. Wynik: pełna kontrola nad nartami, precyzja sterowania i wygoda przez cały dzień zamknięte w jednej skorupie. Cała linia butów Promachine o flexach 130, 120 i 110 to najnowocześniejsze i najlżejsze modele, jakie kiedykolwiek gościły w ofercie Nordica. 98-milimetrowa skorupa i anatomiczny liner 3D są w pełni konfigurowalne, co zapewnia niezrównaną responsywność i precyzję. Buty Nordica Promachine jest jak auto GT, łączy wydajność z całodziennym komfortem.

Buty narciarskie Nordica Promachine dostępne w naszym sklepie narciarskim:

 • Nordica Promachine 110
 • Nordica Promachine 95W
 Buty narciarskie Nordica HF 85W - but wewnętrzny Buty narciarskie Nordica HF 85W jednoklamrowy but tylnowejsciowy   Buty narciarskie Nordica HF - podeszwy Grip Walk oraz klasyczne - alpejskie

Nordica SPEEDMACHINE - buty narciarskie ze sportowym zacięciem

Kolekcja butów narciarskich Nordica Speedmachine przeznaczona jest dla narciarzy, których pasja nie zna granic. Zdobywca mnóstwa nagród w prasie narciarskiej oraz wystawach sprzętu sportowego, buty te zyskały reputację dzięki zapewnieniu wyjątkowej mocy i precyzji w każdym terenie i warunkach. Skorupa i but wewnętrzny mogą być łatwo dostosowane, wedle osobistych wymagań, aby zapewnić maksymalną kontrolę i wydajność w zakrętach. Izolacja Primaloft, użyta w butach wewnętrznych zapewnia dodatkowe ciepło, czyniąc te sportowe buty niezwykle komfortowymi pod względem termicznym. Unikatowym rozwiazaniem zastosowanym w SPEEDMACHINE jest system modyfikacji skorupy INFRARED. Dzięki specjalnym strefom w strategicznych punktach buta, jesteśmy w stanie dopasować zewnętrzną strukturę do stopy właściciela w bardzo szerokim zakresie. Wszytkie czynności związane z "butfittingiem" są wykonywane za pomąca dedykowanych urządzeń NORDICA Infrared oraz NORDICA Crocodile.

Buty narciarskie Nordica Speedmachine dostępne w naszym sklepie narciarskim:

 • Nordica Speedmachine 120
 • Nordica Speedmachine 110
 • Nordica Speedmachine 100
 • Nordica Speedmachine 95W
 • Nordica Speedmachine 85W - damskie
Nordica Sportmachine 75W - buty narciarskie damskie  Nordica Spormachine 75W - but wewnętrzny    Nordica Promachine 110 - buty narciarskie sportowe

SPORTMACHINE - maksimum kontroli i komfortu

Wydajność nie powinna ograniczać komfortu. Wierni tej idei, NORDICA stworzyła buty Sportmachine, przeznaczone dla narciarzy, którzy spędzają cały dzień, ciesząć się jazdą po górach. Skorupa o większej objętności, pozwala komfortowo zmieścić zarówno szerszą stopę, jak i tą o wyższym podbiciu. Skorupa i but wewnętrzny są wyjątkowo łatwe w zakładaniu oraz mogą być szybko zindywidualizowane, aby jeszcze zwiększyć komfort i wydajność. Izolacja tkaniną Primaloft dostarcza dodatkowego ciepła, a cholewka może zostać rozszerzona (ACP), aby wygodnie zmieścić szerszą łydkę. Zmniejszając na nią nacisk, uzyskujemy bardziej neutralną pozycję na nartach, zwiększamy równowagę i redukujemy zmęczenie. Podobnie jak SPEEDMACHINE,  buty SPORTMACHINE są w pełni indywidualizowane do potrzeb właściciela za pomocą systemu NORDICA Infrared 

Buty narciarskie Nordica Speedmachine dostępne w naszym sklepie narciarskim:

 • Nordica Sportmachine 110
 • Nordica Sportmachine 100
 • Nordica Sportmachine 90
 • Nordica Sportmachine 85W - damskie
 • Nordica Sportmachine 75W - damskie

Nordica CRUISE - szerokie buty narciarskie gdy potrzebujesz przestrzeni

Skorupę jak przystało na dobrej klasy but narciarski wykonano z poliuretanu i nadano jej przestrzeń określaną przez Nordicę jako PERFORMANCE FIT. CRUISE jest szerokim butem narciarskim skierowanym do narciarzy o szerszej stopie, skorupę wstępnie odbarczono w newralgicznych punktach. Buty Nordica Cruise mają jednocześnie zapewnić precyzję sterowania, kontrolę nad nartami i komfort użytkowania. Specjalnym elementem dającym możliwość lepszej personalizacji jest możliwość zmiany objętości wewnątrz skorupy. Komin buta(cholewka) została wyposażona w system ACP - zwiększenie obwodu buta w okolicy łydki. Oprócz tego skorupa posiada elastyczny element ułatwiający zakładanie. Wszystkie klamry są metalowe i mają możliwość mikroregulacji, klamry umieszczone na łydce można dodatkowo przenieść zwiększając zakres zapięcia. 

Buty narciarskie Nordica Cruise dostępne w naszym sklepie narciarskim:

 • Nordica Cruise 120
 • Nordica Cruise 75W - damskie 
 Buty narciarskie Nordica Promachine 110  Buty narciarskie Nordica Sportmachine 120 Buty narciarskie Nordica Sportmachine 120 

 

Nordica HF - innowacyjne buty tylnowejściowe

Nordica to 80 lat innowacji, inżynierowie tej włoskiej firmy zredefiniowali koncepcję nowoczesnego tylnowejściowego buta narciarskiego by wyposażyć tych narciarzy, którzy po prostu chcą jeździć i cieszyć się jazdą. Ekstremalnie intuicyjne, zakładanie i zdejmowanie tak łatwe jakbyś wślizgiwał się w swoje ulubione kapcie. Nigdy wcześniej wysoka efektywność nie niosła ze sobą tyle komfortu !  Lekki, dobrze wyglądający, ale przede wszystkim „gładki” i znakomicie zaprojektowany. Jednoklamrowy zatrzask jest szalenie intuicyjny: nie ma znaczenia czy do zapięcia używasz swoich stóp czy kija narciarskiego, wystarczy popchnąć klamrę w dół i gotowe. Innowacyjny zespół projektowy, na nowo stoworzył but tylnowejściowy, przystosowując go do nowoczesnej skorupy i systemu zapięcia, umożliwiając wykorzystanie naszych ulubionych „korkowych” butów wewnętrznych. Dostarczone wstępnie uformowane z anatomiczną przestrzenią, mają jednoczęściową konstrukcję i o 35% więcej miejsca przy „otwarciu” buta niż klasyczne rozwiązania. But wewnętrzny HF to połączenie wydajności i komfortu o jakim do tej pory mogliście tylko marzyć. Komin i skorupa zostały specjalnie zaprojektowane by zapewnić perfekcyjne połączenie między tymi elementami. Zrównoważenie i usztywnienie góry i dołu buta gwarantuje niezrównane wsparcie boczne i natychmiastową reakcję nart . Oznacza to łatwiejsze skręty, większą stabilność, doskonałą kontrolę i więcej zabawy. Narciarstwo to nie tylko jazda, to także chodzenie po śniegu, poszukiwanie najlepszego miejsca by cieszyć się posiłkiem, droga do wyciągu czy konieczność zdjęcia nart w gondoli. Dlatego buty, przystosowano do podeszw Grip Walk, dających trakcję i przyczepność kiedy jej chcesz i stabilność gdy jej potrzebujesz.

Buty narciarskie Nordica HF dostępne w naszym sklepie narciarskim:

 • Nordica HF 110
 • Nordica HF 100
 • Nordica HF 85W
 • Nordica HF 75W

System personalizacji butów narciarskich

Nordica dostarcza innowacyjny i kompleksowy system modyfikacji skorup butów narciarskich INFRARED. Opiera się on na specjalnym materiale, który pod wpływem promieniowania podczerwonego  staje sie bardzo plastyczny i umożliwia dostosowanie kształtu skorupy do budowy anatomicznej stopy narciarza. Samo ukształtowanie skorupy wykonujemy za pomocą podciśnieniowej pompy odkształcającej wcześniej przygotowany materiał lub specjalistycznym narzędziem NORDICA Crocodile. 

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE Google

Sklep rowerowy

sklep1.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski