Scott Aspect 970 - najtańszy rower górski
 

Scott produkuje rowery dopasowane do różnych potrzeb i budżetów. Rower górski Scott Aspect 970 stworzono by przy zachowaniu najważniejszych cech droższych braci z linii sportowych rowerów terenowych, oferował przystępną cenę i solidne komponenty.  

Tani rower górski Scott Aspect 970 2022

Za amortyzację odpowiada widelec SR Suntour XCM z regulacją naprężenia wstępnego, które możemy dopasować do wagi kolarza i upodobań. Dopasowana charakterystyka poprawia komfort jazdy w terenie i pewność prowadzenia na wyboistych odcinkach. Tego typu widelce przy regularnych przeglądach,są bezawaryjne, niedrogie w serwisowaniu i odpowiednio traktowane będą nam służyć przez długie lata. Napęd naszej propozycji charakteryzuje sie bardzo szerokim zakresem przełożeń, które przewidziano zarówno na długie płaskie i szybkie odcinki, jak i kręte, leśne ścieżki w bardzo zróżnicowanym terenie. 21 biegów w konfiguracji 3x7 dostarczyło SHIMANO i oparto o komponenty grupy Tourney, przełożenia zmieniamy za pomocą ergonomicznych klamko-manetek  zintegrowanych z dźwignią hamulca tarczowego. Zaciski pochodzą od producenta Tektro, trwałe i skuteczne, sprawnie działają w każdych warunkach atmosferycznych. Atutem w skutecznym napędzaniu roweru jest też mechanizm korbowy z osią wyposażoną w uszczelniane łożyska maszynowe.  
Osprzętowo SCOTT Aspect ubrano w komponenty dobierając je do charakteru roweru. Gięta szeroka kierownica tłumi wibracje, ułatwia kierowanie i podnosi komfort przez podniesienie pozycji rowerzysty. Chwyty, wykonano w ten sposób by amortyzowały mikrodrgania i zapewniały kontrolę nad kierownicą. Siodełko i sztyca podsiodłowa, pochodzą z linii komponentów stworzonych do aktywnej rekreacji  SYNCROS , łączą w sobie lekkość i wygodę użytkowania.

Scott Aspect 970 - najtańszy rower górski  Scott Aspect 970 - sklep rowerowy Corrado   Scott Aspect 970 - rowery Scott Białystok

 

Nasz sklep rowerowy poleca rower mtb Scott Aspect 970 dla :

Rower górski Scott Aspect 970 jest propozycją budżetowego roweru rekreacyjnego. Zbudowano go na tej samej ramie co wyżej wyceniani przedstawiciele rowerów górskich linii Aspect, wykorzystano niedrogie i solidne komponenty. Zadbano o komfortową i efektywną pozycję na rowerze. Scott Aspect 970 sświetnie sprawdzi się na trasach wycieczek za miastem i  codziennej rekreacji w miejskiej dżungli. Ubrany w bagażnik stanie się rowerem turystycznym, któremu nie straszne bezdroża. Niskie koszty zakupu i serwisu docenią oszczędni i kupujący pierwszy dorosły rower dorastającym dzieciom. 

Scott Aspect 970 - najtańszy rower górski  Scott Aspect 970 - najtańszy rower górski    Scott Aspect 970 - najtańszy rower górski

Najważniejsze cechy 

  • Aluminiowa rama Scott Aspect
  • Wygodna geometria
  • Napęd Shimano 3x7
  • Możliwość zamontowania bagażnika
  • Możliwość zamontowania stopki
  • Mechaniczne hamulce tarczowe
  • Tylna piasta na kasecie(większa wytrzymałość tylnej osi)
  • Amortyzator z regulacją twardości

 

Cena roweru Scott Aspect 970 2022 - 2439zł *

Pełna specyfikacja producenta - kliknij link Tutaj

*cena może ulec zmianie, prezentowana wartość jest aktualna na dzień publikacji artykułu

Zdjęcia i treść : Marcin Czajkowski

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep9.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski