SCOTT SUB CROSS 40 LADY

Rowery crrosowe SCOTT, charakteryzuje bardzo dobry stosunek ceny, do jakości oferowanych komponentów.

SCOTT SUB CROSS 40 LADY

Najważniejszą i najdroższą częścią roweru jest rama, gdy rama jest niskiej jakości nawet bardzo wysokiej klasy osprzęt nie jest w stanie poprawić wrażeń z jazdy. Rama jest też elementem, na który przeważnie nie zwracamy uwagi. W SCOTT wybierając którykolwiek model SUB CROSS otrzymujemy konstrukcyjnie ten sam "szkielet" niezależnie od wybranej konfiguracji .  Ramę SCOTTa SUB CROSS, stworzono z aluminium, specjalnie profilując kształt rur i dobierając odpowiednio przekroje. Finezja  w wykonaniu przekłada się na właściwości użytkowe. Odpowiednia sztywność boczna szkieletu roweru, objawia się w łatwości napędzania i przekazywania energii na tylne koło, pewności prowadzenia w zakrętach i poręczności jednośladu na kretych ścieżkach. Rama roweru jest najważniejszym elementem, który determinuje charakter i odczucia w czasie jazdy. Inżynierowie SCOTT projektując ramę SUB CROSSa, kierowali się wygodą rowerzysty i uniwersalnością bicykla. Rower można uzbroić dodatkowo w błotniki, bagażnik, stopkęz znajdziemy też miejsce na koszyk  bidonu, zmieniając go tym samym w rower turystyczny lub środek codziennego transportu.

 

Scott Sub Cross 40 Lady  Scott Sub Cross 40 Lady  Scott Sub Cross 40 Lady 

ROWER CROSSOWY

Naszego SUB CROSS 40 ubrano w napęd od SHIMANO, wyznaczający od lat standardy kultury pracy osprzętu. Przerzutki pochodzą z grupy Altus, charakteryzują sie wysoką precyzją działania osprzętu w codziennym użytkowaniu roweru, nie straszne im trudne warunki atmosferyczne czy jazda drogami szutrowymi, ponieważ konstrukcyjnie są oparte na rozwiązaniach technicznych, pochodzących z grup osprzętu, stworzonych do kolarstwa górskiego. Rower zatrzymują hamulce hydrauliczne Tektro, działają znacznie lepiej niż hamulce tarczowe mechaniczne i klasyczne obręczowe V-Breake. Według nas to bardzo dobre rozwiązanie, odporne na zużycie, warunki atmosferyczne, z wysoką sprawnością hamowania a za sprawą hydrauliki pozwalają dobrze wyczuć punkt zerwania przyczepności z nawierzchnią.

 Scott Sub Cross 40 Lady  Scott Sub Cross 40 Lady  Scott Sub Cross 40 Lady

 

ROWER TREKKINGOWY?

Rower dopełniają części pochodzące od SYNCROS, legendarnej kanadyjskiej marki komponentów rowerowych.Turystyczne wersje, kierownicy, mostka i sztycy mają zapewnić nam odpowiedni komfort jazdy i wytrzymałość. Użycie części w powszechnie obowiązujących standardach, daje też możliwość do personalizacji roweru wedle własnych upodobań, na przykład gdy zapragniemy zmienić naszą pozycję na rowerze możemy założyć regulowany mostek, sztycę z amortyzatorem lub inną kierownicę. Siodełko montowane w prezentowanym rowerze ma rodowód miejski. Zrelaksowana bardziej wyprostowana pozycja ciała, wymusza użycie siodła o odpowiednim kształcie. Siodło w SUB CROSS 40 jest szersze od siodełek występujących w rowerach sportowych, daje większe wsparcie dla naszych kości kulszowych. W siodełku znajdziemy też większą ilość bardzo sprężystej wyściółki, dającej większy komfort jazdy, którego potrzebują szczególnie mniej wprawieni rowerzyści. 

PEŁNA SPECYFIKACJA - KLIKNIJ SCOTT SUB CROSS 40 LADY - 2021

Scott Sub Cross 40 Lady   Scott Sub Cross 40 Lady  Scott Sub Cross 40 Lady

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep5.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski