SCOTT SCALE jest flagowym rowerem przeznaczonym do szeroko pojętego cross country.

Prezentowany model SCOTT SCALE 970, będzie bardzo dobrym rowerem na pierwszą przygodę ze sportową geometrią. Jest bardzo rozsądnie wyceniony, wyposażony w powietrzny amortyzator Rock Shox oraz osprzęt   wysokiej klasy, dostarczony przez SHIMANO.

 


RAMA

Rama SCOTT Scale 965 jest wykonana z cieniowanego aluminium . Należy do najlżejszych ram aluminiowych w swojej klasie i oferuje zawodnikowi bardzo wysoki poziom sztywności bocznej. Sama geometria stanowi sztandarowy przykład ramy do ścigania i stanowi wzorzec prowadzenia nowoczesnego roweru cross country, doceniany przez zawodowców i amatorów ścigania. Rama została wykonana w najnowszych standardach obowiazujących na rynku rowerowym i jest zgodna z komponentami typu BOOST. System BOOST zwiększa sztywność całej konstrukcji ramy (a także kół) przez co siła wykorzystywana do napędzania roweru jest przenoszona bardziej efektywnie na tylne koło. Większa sztywność to także pewniejsze prowadzenie roweru w zakrętach, poręczność naszego pojazdu na technicznych odcinkach, łatwiejsze pokonywanie podjazdów. System BOOST to także lepsza linia łańcucha w napędach 1x oraz 2x. Oprócz tego otrzymujemy stożkową główkę ramy i wewnętrzne prowadzenie pancerzy, suport w standardzie PressFit.

 DSC 5059 1260 1282 DSC 5054 1258 1281   DSC 5053 1257 1280

OSPRZĘT

Rower wyposażono w powietrzny amortyzator ROCK SHOX XC 30, którego charakterystykę pracy możemy dopasować do własnych upodobań oraz naszej wagi. System komory powietrznej w amortyzatorze to nie tylko dużo lepsze zachowanie w terenie niż powszechnie montowane amortyzatory sprężynowe, to także możliwość pełnego serwisowania oraz dużo większa trwałość widelca przy zachowaniu zalecanych interwałów czasowych pomiędzy przeglądami. Amortyzator został wyposażony w autorską manetkę blokady -  SCOTT RideLock, zamontowaną na kierownicy, charakteryzuje się ona dobrą ergonomią i bezproblemową eksploatacją.   Elementy napędu zestawiono ze sprawdzonych i dobrze znanych komponentów SHIMANO. Konfiguracja zębatek  1x12 zapewnia szeroki zakres przełożeń, prostotę obsługi oraz minimalizuje ryzyko awarii. obsługiwane przez tylną przerzutkę SLX ze sprzęgłem wózka, pewnie zmienia biegi nawet pod dużym obciążeniem. Korba również pochodzi od Shimano,  wykonana jest w technologii Hollowtech znanej z grup przeznaczonych do ścigania, obraca się suporcie typu pressfit.

KOMPONENTY

Rower SCOTT SCALE 970 dopełniają aluminiowe komponenty SYNCROS z linii XR(można to tłumaczyć "cross race"), odpowiadają geometrii i przeznaczeniu roweru, mają być lekkie i wytrzymałe, zostały zaprojektowane z uwzględnieniem ludzkiej anatomii i ergonomii w warunkach rywalizacji sportowej.

 

DSC 5072 1266 1285  DSC 5069 1264 1284   DSC 5067 1263 1283

DLA KOGO

Rower SCOTT SCALE 965 jest propozycją dla oszczędnych miłośników sportowych wrażeń, jest fajną opcją na pierwszy rower do ścigania lub maszynkę agresywnej jazdy w lesie . Rower ma wzorcową gemetrię nowoczesnego roweru xc/maraton, pozwala bardzo efektywnie zdobywać podjazdy i rozpędzać się na długich prostych, daje też pewność prowadzenia na stromych zjazdach i krętych technicznych odcinkach. Zastosowany osprzęt jest dobrej jakości, skutecznie działa nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, jednocześnie koszty wymian eksploatacyjnych i serwisu nie zabiją naszego portfela.

CENA 4959zł

Specyfikacja producenta SCOTT SCALE 965

 

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep1.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski