SZW 3178 502 541SCOTT SUB COMFORT 10 jest stylowym rowerem miejskim, który łączy w sobie nowoczesną konstrukcję, ergonomię użytkowania i praktyczne rozwiązania ułatwiające codzienną jazdę.

 RAMA

Szkielet SUB COMFORT został wykonany z aluminium. Kształt ramy to nowoczesna wersja "damki" ma ułatwić rowerzyście wsiadanie i zsiadanie z roweru. Pozycja rowerzysty jest bardzo komfortowa, siedzimy wyprostowani i zrelaksowani. Profile rur uformowano w taki sposób by zapewnić jak największą szytwność boczną, ten parametr warunkuje łatwość w napędzaniu roweru, to jak czujemy jego przyspieszenie i "lekkość" jazdy. Rama skrywa w swoim wnętrzu większość pancerzy i linek, ukrycie tych elementów wewnątrz ramy zwiększa ich trwałość, zmniejsza wrażliwość napędu na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. 

SZW 3183 503 542 SZW 3184 504 543 SZW 3185 505 544

OSPRZĘT

Elementy napędu oparto na komponentach marki SHIMANO, mamy do dyspozycji 24 biegi, taka ilość przełożeń w zupełności wystarcza do sprawnego poruszania się w mieście i na weekendowej wycieczce. Biegami sterujemy za pomocą wygodnych manetek typu Rapid Fire, gwarantuje to wysoką kulturę pracy przerzutek, ergonomię i trwałość. Za nasz komfort odpowiada przede wszystkim amortyzator SR Suntour, prosty i trwały element wymagający minimum uwagi od użytkownika. Rower wyposażony jest w dynamo w piaście marki SHIMANO, zasila ono oświetlenie roweru, jest bezawaryjne, ma niskie opory toczenia. Na działanie dynama nie mają wpływu warunki atmosferyczne.

SZW 3190 507 546 SZW 3191 509 548 SZW 3192 510 549

KOMPONENTY

Rowery SUB COMFORT ubrano w komponenty stylistycznie nawiązujące do klasycznych konstrukcji. Rączki mają ergonomiczny kształt zmniejszający uciski w rejonie nadgarstków, mają w sobie dużą ilość miękkiej pianki, poprawiającej komfort rowerzystki lub rowerzysty. Taki sam materiał wypełniający znajdziemy w siodełku, które jest miękkie szerokie i bardzo wygodne oraz wizualnie dopełnia rower. Pozostałe elementy zdobiące rower jako sprzęt  do codziennej komunikacji to pełne błotniki, wykonane z lekkiego metalu, będą skuteczne na wypadek jazdy w deszczu. Naszego bohatera (lub bohaterkę) wyposażono również w zestaw oświetlenia AXA. Żródłem światła są w tym przypadku diody LED, bardzo jasne, gwarantują nam dobrą widoczność w ruchu miejskim a także skutecznie oświetlą drogi za miastem. Prawdziwy rower miejski lub trekkingowy nie może obejść się bez bagażnika, w naszym rowerze zamontowano solidny bagażnik z maksymalnym dopuszczalnym obciążeniem 25kg, bagażnik posiada sprężynę oraz dodatek w postaci elastycznych pasów transportowych. Razem z rowerem dostajemy również blokadę koła, pozwala ona zostawić rower bez opieki na krótki czas, bez obawy, że ktoś nim odjedzie. I jeden z podstawowych elementów roweru miejskiego - stopka, nasze rowery miejskie mają solidną lekką stopkę montowaną w specjalnym gnieździe, Na postoju pewnie wspiera rower i co nie jest bez znaczenia wygląda bardzo elegancko. 


SPECYFIKACJA TECHNICZNA
ROWERY MIEJSKIE SCOTT

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep9.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski