Według nas, każdy rower, który wyjeżdża z naszego sklepu to początek wielkiej przygody. SCOTT SUB CROSS 30 w wersji dla PAŃ, jest przedstawicielem rowerów crossowych łączących w sobie cechy roweru górskiego, miejskiego i trekkingowego.

RAMA

Rama roweru jest jego najważniejszym elementem, który determinuje jego charakter i odczucia w czasie jazdy. Inżynierowie SCOTT projektując ramę SUB CROSSa, kierowali się wygodą rowerzystki i uniwersalnością bicykla.
Ramę SCOTTa SUB CROSS, stworzono z aluminium, specjalnie profilując kształt rur i dobierając odpowiednio przekroje. W wersji "LADY" rama roweru jest przygotowana dla pań, posiada ergonomiczną geometrię oraz siodło odpowiadające damskiej anatomii w celu zapewnienia odpowiedniego komfortu w czasie jazdy. Finezja  w wykonaniu przekłada się na właściwości użytkowe. Odpowiednia sztywność boczna szkieletu roweru, zapewnia łatwość napędzania i przekazywania energii, pewność prowadzenia w zakrętach i poręczność roweru na kretych ścieżkach.

DSC 1059  DSC 1065  DSC 1066

OSPRZĘT

Naszego SUB CROSS 30 ubrano w napęd od SHIMANO, wyznaczający od lat standardy jakości działania napędu. Przerzutki pochodzą z amatorskich grup Alivio(tylna) oraz Acera(przednia), takie połączenie gwarantuje wysoką precyzję  w codziennym użytkowaniu roweru. Nie straszne im trudne warunki atmosferyczne czy jazda w trudniejszym terenie, ponieważ konstrukcyjnie są oparte na rozwiązaniach technicznych, pochodzących z prestiżowych grup MTB - XT oraz XTR. Po prostu technologie, pochodzące  z części stworzonych do wyczynowego ścigania z biegiem czasu otrzymują amatorskie grupy osprzętu. Rower zatrzymują hamulce hydrauliczne od Shimano. Według nas to najlepsze rozwiązanie, odporne na zużycie, warunki atmosferyczne,dostarczają bardzo dużą siłę hamowania w krytycznych sytuacjach a za sprawą hydrauliki pozwalają dobrze wyczuć punkt zerwania przyczepności z nawierzchnią.

CO JESZCZE

Rower jak już wspomnieliśmy na początku stworzono by był bardzo uniwersalnym. Możemy bez problemu zamontować pełne błotniki, możemy zainstalować niemal dowolny bagażnik, ponieważ konstrukcja ramy nie wymaga stosowania specjalnych bagażników przystosowanych do ram z hamulcami tarczowymi , rama posiada też specjalne gniazdo montażowe na stopkę, dzięki czemu nie musimy szpecić ramy dodatkowymi obejmami.

DSC 1071  DSC 1078  DSC 1085

ZAPRASZAMY

Rowery to dla nas temat rzeka, o niemal każdym modelu możemy mówic bardzo dużo i bardzo długo. Rower jako środek do przemieszczania się, sportu czy turystyki jest czymś w rodzaju obuwia, bez przymiarki naprawdę jest ciężko wybrać odpowiedni dla siebie. Dlatego serdecznie zapraszamy do naszego sklepu SCOTT, który znajduje się w Białymstoku przy ulicy Sukiennej 9. Rowery można zobaczyć na żywo, sprawdzić jak się zachowują w czasie jazdy i posłuchać co o każdym możemy powiedzieć.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
GALERIA
SCOTT SUB CROSS 30 - MĘSKI

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep4.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski