Dalbello Panterra to absolutnty bestseller wśród butów narciarskich

Buty Narciarskie

Skorupa buta została wykonana z Rewolucyjnego materiału IRFRAN, który pozwolił na obniżenie wagi, dzięki czemu uzyskały robiącą niesamowite wrażenie wagę 1860g i należą do najlżejszych butów narciarskich na rynku. Skorupę wyposażono w lekkie wytrzymałe klamry oraz język DB Kinetic Tongue pełniący funkcję "amortyzatora". Oczywiście jako produkt premium Dalbello Panterra otrzymał laserowe wykończenie skorupyPanterra to 100% personalizacji z systemem My Fit. Anatomiczny kształt skorupy daje możliwość szeregu modyfikacji i idealnego dopasowania, , to klucze do uzyskania maksymalnego komfortu. Za wyjątkowy komfort Panterry odpowiada konstrukcja Cabrio, czyli klasyczny but narciarski wymyślony na nowo, oferuje wygodę już przy zakładaniu. Środkowa klamra Dynalink ustawiona pod katem, umożliwia właściwe zagnieżdżenie stopy w przestrzeni buta i optymalną stabilizację pięty. Skorupa jest wstępnie odbarczona w 4 newralgicznych miejscach stopy by zapewnić wysoki poziom wygody już na starcie. Szerokość buta w strefie palców to wynik konstrukcji "Cabrio" jest regulowana przeciwstawną klamrą  w zakresie 102-100mm. Rocker Stance - odpowiedni kąt pochylenia cholewki buta zaprojektowany by w pełni wykorzystać narty rockerowe, zyskujemy większą kontrolę nad nartami, przy mniejszym wysiłku.

Dalbello Panterra 130 ID  Dalbello Panterra 130 ID  Dalbello Panterra 130 ID 

But wewnętrzny


But wewnętrzny ID w pełni termoformowalny liner na 100% powierzchni, gwarantuje idealne dopasowanie do stopy, komfort termiczny, wodoodporność i jest aż o 200g lżejszy od tradycyjnych linerów. Buty wewnętrzne ID to najwyższy standard rynkowy personalizowanych butów wewnętrznych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możliwe jest termiczne dopasowanie skorupy po wygrzaniu, co daje nam możliwość pełnej personalizacji buta. Panterra to but wszechstronny i bardzo bogaty w technologię. Sprawdzi się przy ostrych zjazdach ale też  w puchu po krótkim podejściu, co ułatwia funkcja podchodzenia SKI/HIKE. 

Dalbello Panterra 130 ID  Dalbello5Panterra 130ID  Dalbello Panterra 130 ID 

Technologie

Konstrukcja butów umożliwia zamontowanie nowej podeszwy z bieżnikiem GRIP WALK - zwiększającą przyczepność i umożliwiającą bardziej komfortowe chodzenie w butach narciarskich. Podstawowe cechy konstrukcyjne: Twardość: FLEX 130, Szerokość: 102-100 mm, MY FIT Program, Konstrukcja Cabrio, Rocker Balanced Stance, VVF, Ukośna klamra Dynlink, Canting, Ski/Hike, Contour 4, Regulacja sztywności, Regulowany spoiler, Klamry FP-100 Alu z mikroregulacją, Termoformowalny but wewnętrzny ID Max Hike.

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep3_01.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski