Przedstawiamy największą nowość tego sezonu, buty narciarskie Nordica HF110 oraz Nordica HF85W

Nordica to 80 lat innowacji, zredefiniowali koncepcję nowoczesnego buta narciarskiego by wyposażyć tych narciarzy, którzy po prostu chcą jeździć i cieszyć się jazdą. Ekstremalnie intuicyjne, zakładanie i zdejmowanie tak łatwe jakbyś wślizgiwał się w swoje ulubione kapcie. Nigdy wcześniej wysoka efektywność nie niosła ze sobą tyle komfortu!

 

Buty narciarskie HF110  Buty narciarskie Nordica HF110   Buty narciarskie Nordica HF110

Tylnoklamrowy System Zapięcia

 Lekki, dobrze wyglądający, ale przede wszystkim „gładki” i znakomicie zaprojektowany. Jednoklamrowy zatrzask jest szalenie intuicyjny: nie ma znaczenia czy do zapięcia używasz swoich stóp czy kija narciarskiego, wystarczy popchnąć klamrę w dół i gotowe.

 
Liner

Innowacyjny zespół projektowy, na nowo stoworzył but tylnowejściowy, przystosowując go do nowoczesnej skorupy i systemu zapięcia, umożliwiając wykorzystanie naszych ulubionych „korkowych” butów wewnętrznych. Dostarczone wstępnie uformowane z anatomiczną przestrzenią, mają jednoczęściową konstrukcję i o 35% więcej miejsca przy „otwarciu” buta niż klasyczne rozwiązania. But wewnętrzny HF to połączenie wydajności i komfortu o jakim do tej pory mogliście tylko marzyć

Buty narciarskie Nordica HF110  Buty narciarskie Nordica HF110   Buty narciarskie Nordica 110HF

Konstrukcja

Komin i skorupa zostały specjalnie zaprojektowane by zapewnić perfekcyjne połączenie między tymi elementami. Zrównoważenie i usztywnienie góry i dołu buta gwarantuje niezrównane wsparcie boczne i natychmiastową reakcję nart . Oznacza to łatwiejsze skręty, większą stabilność, doskonałą kontrolę i więcej zabawy.

Podeszwa

Narciarstwo to nie tylko jazda, to także chodzenie po śniegu, poszukiwanie najlepszego miejsca by cieszyć się posiłkiem, droga do wyciągu czy konieczność zdjęcia nart w gondoli. Dlatego buty przystosowano podeszw Grip Walk, dających trakcję i przyczepność kiedy jej chcesz i stabilność gdy jej potrzebujesz.

 Buty narciarskie Nordica HF85 W Buty narciarskie Nordica HF85 W   

Personalizacja

Linia HF dołącza do już dostępnej, szerokiej gamy butów kompatybilnych technologią Infrared. Najlepszy proces personalizacji skorupy i buta wewnętrznego, ma pełne zastosowanie w nowych butach Nordica. Możemy się założyć, że będziesz w nich czuł się doskonale od razu, ale jeśli pojawi się potrzeba zmniejszenia ucisku w jakimkolwiek punkcie, mamy gotowe rozwiązanie.

 

PEŁNA SPECYFIKACJA NORDICA HF110

PEŁNA SPECYFIKACJA NORDICA HF85 W

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep4.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski