SCOTT SCALE jest flagowym rowerem przeznaczonym do szeroko pojętego cross country.

Prezentowany model SCOTT SCALE 970, będzie bardzo dobrym rowerem na pierwszą przygodę ze sportową geometrią. Jest bardzo rozsądnie wyceniony, wyposażony w powietrzny amortyzator Rock Shox oraz osprzęt  dobrej jakości dostarczony przez SHIMANO.

SZW 3435 752 SZW 3434 684 751 SZW 3439 687 764


RAMA

Rama SCOTT Scale 970 jest wykonana z cieniowanego aluminium . Należy do najlżejszych ram w swojej klasie i oferuje zawodnikowi bardzo wysoki poziom sztywności bocznej. Sama geometria stanowi sztandarowy przykład ramy do ścigania i stanowi wzorzec prowadzenia nowoczesnego roweru cross country, doceniany przez zawodowców i amatorów ścigania. Rama została wykonana w najnowszych standardach obowiazujących na rynku rowerowym i jest zgodna z komponentami typu BOOST. System BOOST zwiększa sztywność całej konstrukcji ramy (a także kół) przez co siła wykorzystywana do napędzania roweru jest przenoszona bardziej efektywnie na tylne koło. Większa sztywność to także pewniejsze prowadzenie roweru w zakrętach, poręczność naszego pojazdu na technicznych odcinkach, łatwiejsze pokonywanie podjazdów. System BOOST to także lepsza linia łańcucha w napędach 1x oraz 2x. Oprócz tego otrzymujemy stożkową główkę ramy i wewnętrzne prowadzenie pancerzy, suport w standardzie PressFit.

SZW 3440 756 SZW 3442 758 SZW 3443 691 763

OSPRZĘT

Rower wyposażono w powietrzny amortyzator ROCK SHOX XC 30, którego charakterystykę pracy możemy dopasować do własnych upodobań oraz naszej wagi. System komory powietrznej w amortyzatorze to nie tylko dużo lepsze zachowanie w terenie niż powszechnie montowane amortyzatory sprężynowe, to także możliwość pełnego serwisowania oraz dużo większa trwałość widelca przy zachowaniu interwałów przeglądowych. Amortyzator został wyposażony w autorską manetkę blokady -  SCOTT RideLock, zamontowaną na kierownicy.   Elementy napędu zestawiono ze sprawdzonych i dobrze znanych komponentów SHIMANO. Konfiguracja zębatek  2x10 zapewnia szeroki zakres przełożeń, obsługiwane przez tylną przerzutkę SLX ze sprzęgłem wózka. Przednia przerzutka pochodzi z grupy Deore i działa w systemie ciągu linki "Side Swing", charakteryzującą się dużo lepszą kulturą pracy i większą odpornością na zmianę przełożeń pod obciążeniem. Korba również pochodzi od Shimano, 2 rzędowa, wykonana jest w technologii Hollowtech znanej z grup przeznaczonych do ścigania, osadzona w suporcie typu pressfit.

KOMPONENTY

Rower SCOTT SCALE 970 dopełniają aluminiowe komponenty SYNCROS z linii XR(można to tłumaczyć "cross race"), odpowiadają geometrii i przeznaczeniu roweru, mają być lekkie i wytrzymałe, zostały zaprojektowane z uwzględnieniem ludzkiej anatomii i ergonomii w warunkach rywalizacji sportowej.

 

DLA KOGO

Rower SCOTT SCALE 970 jest propozycją dla oszczędnych miłośników sportowych wrażeń, jest fajną propozycją na pierwszy rower do ścigania lub po prostu na maszynkę do agresywnej jazdy w lesie . Rower ma wzorcową gemetrię nowoczesnego roweru xc/maraton, pozwala bardzo efektywnie zdobywać podjazdy i rozpędzać się na długich prostych, daje też pewność prowadzenia na stromych zjazdach i krętych technicznych odcinkach. Zastosowany osprzęt jest dobrej jakości, skutecznie działa nawet w trudnych warunkach atmosferycznych, jednocześnie koszty wymian eksploatacyjnych i serwisu nie zabiją naszego portfela.

CENA 4099zł

Specyfikacja producenta SCOTT SCALE 970

Podobny rower SCOTT ASPECT 910

Bestselerry SCOTT SCALE 940 oraz SCOTT SCALE 900 Elite 

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep4.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski