Rowery krosowe SCOTT, charakteryzuje bardzo dobry stosunek ceny, do jakości oferowanych komponentów.

RAMA

SZW 3418 695 705 SZW 3427 703 709

Najważniejszą i najdroższą częścią roweru jest rama, gdy rama jest niskiej jakości nawet bardzo wysokiej klasy osprzęt nie jest w stanie poprawić wrażeń z jazdy. Jest też elementem, na który przeważnie nie zwracamy uwagi wybierając nowy rower. W SCOTT wybierając którykolwiek model SUB CROSS otrzymujemy konstrukcyjnie ten sam szkielet.  Ramę SCOTTa SUB CROSS, stworzono z aluminium, specjalnie profilując kształt rur i dobierając odpowiednio przekroje. Finezja  w wykonaniu przekłada się na właściwości użytkowe. Odpowiednia sztywność boczna szkieletu roweru, objawia się w łatwości napędzania i przekazywania energii, pewności prowadzenia w zakrętach i poręczności roweru na kretych ścieżkach. Rama roweru jest jego najważniejszym elementem, który determinuje jego charakter i odczucia w czasie jazdy. Inżynierowie SCOTT projektując ramę SUB CROSSa, kierowali się wygodą rowerzysty i uniwersalnością bicykla. Rower można uzbroić dodatkowo w błotniki, bagażnik, stopkę i dwa miejsca na koszyki do bidonów, zmieniając go tym samym w rower turystyczny lub środek codziennego transportu.

SZW 3420 697 706 SZW 3422 699 708

OSPRZĘT

Naszego SUB CROSS 40 ubrano w napęd od SHIMANO, wyznaczający od lat standardy kultury pracy osprzętu. Przerzutki pochodzą z grupy Altus(tylna) oraz Turney(przednia), takie połączenie gwarantuje dobrą jakość i precyzję działania osprzętu w codziennym użytkowaniu roweru, nie straszne im trudne warunki atmosferyczne czy jazda drogami szutrowymi, ponieważ konstrukcyjnie są oparte na rozwiązaniach technicznych, pochodzących z grup stworzonych do kolarstwa górskiego. Rower zatrzymują hamulce hydrauliczne Tektro, działają znacznie lepiej niż hamulce tarczowe mechaniczne i klasyczne V-Breake. Według nas to to bardzo dobre rozwiązanie, odporne na zużycie, warunki atmosferyczne, zapewniają bardzo dużą siłę hamowania a za sprawą hydrauliki pozwalają dobrze wyczuć punkt zerwania przyczepności z nawierzchnią.

SZW 3421 698 707 SZW 3429 704 710

KOMPONENTY

Rower dopełniają części pochodzące od SYNCROS, legendarnej kanadyjskiej marki komponentów rowerowych.Turystyczne wersje, kierownicy, mostka i sztycy mają zapewnić nam odpowiedni komfort jazdy i wytrzymałość. Użycie części w powszechnie obowiązujących standardach, daje też możliwość do personalizacji roweru wedle własnych upodobań, na przykład gdy zapragniemy zmienić naszą pozycję na rowerze możemy założyć regulowany mostek, sztycę z amortyzatorem, inną kierownicę. Siodełko montowane prezentowanym rowerze ma rodowód miejski. Zrelaksowana bardziej wyprostowana pozycja ciała wymusza użycie siodła o odpowiednim kształcie. Siodło w SUB CROSS 30 jest szersze od siodełek występujących w rowerach sportowych, daje większe wsparcie dla naszych kości kulszowych. W siodełku znajdziemy też większą ilość bardzo sprężystej wyściółki, dającej większy komfort jazdy, szczególnie dla mniej wprawionych rowerzystów. 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA LINK

WSZYSTKIE ROWERY SCOTT SUB CROSS

ZOBACZ TEŻ ROWER SCOTT SUB CROSS 30
ZOBACZ TEŻ ROWER SCOTT SUB CROSS 10

 

 

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep6.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski