Rower SCOTT SUB CROSS 10 jest propozycją skierowaną do najbardziej wymagających rowerzystów.

RAMA

Ramę SCOTTa SUB CROSS, stworzono z aluminium, specjalnie profilując kształt rur i dobierając odpowiednio przekroje. Finezja  w wykonaniu przekłada się na właściwości użytkowe. Odpowiednia sztywność boczna szkieletu roweru, objawia się w łatwości napędzania i przekazywania energii, pewności prowadzenia w zakrętach i poręczności roweru na kretych ścieżkach. Rama roweru jest jego najważniejszym elementem, który determinuje jego charakter i odczucia w czasie jazdy. Inżynierowie SCOTT projektując ramę SUB CROSSa, kierowali się wygodą rowerzysty i uniwersalnością bicykla. Rower można uzbroić dodatkowo w błotniki, bagażnik i stopkę, zmieniając go tym samym w rower turystyczny lub środek transportu.

SZW 3256 595  SZW 3258 597  SZW 3254 594

OSPRZĘT

Naszego SUB CROSS 10 ubrano w napęd od SHIMANO, wyznaczający od lat standardy kultury pracy osprzętu. Przerzutka tylna pochodzi z grupy Deore XT,  gwarantuje wysoką precyzję działania, trwałość i niezawodność  w codziennym użytkowaniu roweru. Nie straszne im trudne warunki atmosferyczne czy jazda w trudniejszym terenie, ponieważ konstrukcyjnie są oparte na rozwiązaniach technicznych, pochodzących z grup stworzonych dla zawodników kolarstwa górskiego. To co wyróżnia rower SCOTT SUB CROSS 10 na tle konkurencji to mechanizm korbowy pochodzący również z grupy Deore XT, środek suportu oparto na zewnętrznych łożyskach maszynowych. Takie rozwiązanie jest znacznie sztywniejsze i lżejsze od klasycznych mechanizmów korbowych sprawia, że energia na tylne koło jest przekazywana w sposób bardziej bezposredni i przekłada się na wrażenie "lekkości jazdy". Kolejnym elementem wpływającym na komfort i zachowanie się roweru jest widelec, w prezentowanym rowerze znajdziemy widelec SR Suntour NCX z tłumikiem olejowym oraz hydrauliczną blokadą, którą sterujemy za pomocą manetki umieszczonej na kierownicy. Rower zatrzymują hamulce hydrauliczne SHIMANO. Według nas to najlepsze rozwiązanie dostępne w rowerach użytkowych, odporne na zużycie, zapewniają bardzo dużą siłę hamowania, za sprawą hydrauliki pozwalają dobrze wyczuć punkt zerwania przyczepności z nawierzchnią.

SZW 3253 593  SZW 3259 598  SZW 3261 599   

KOMPONENTY 

Rower dopełniają części pochodzące od SYNCROS, legendarnej kanadyjskiej marki komponentów rowerowych.Turystyczne wersje, kierownicy, mostka i sztycy mają zapewnić nam odpowiedni komfort jazdy i wytrzymałość. Użycie części w powszechnie obowiązujących standardach, daje też możliwość do personalizacji roweru wedle własnych upodobań. Siodełko montowane prezentowanym rowerze ma rodowód miejski. Zrelaksowana bardziej wyprostowana pozycja ciała wymusza użycie siodła o odpowiednim kształcie. Siodło w SUB CROSS 10 jest szersze od siodełek występujących w rowerach sportowych, daje większe wsparcie dla naszych kości kulszowych, większa ilość wyściółki to większy komfort jazdy, szczególnie gdy naszym celem jest jazda rekreacyjna. 

Rowery SUB CROSS są dostępne w różnych konfiguracjach sprzętowych w cenach od 2459zł do 4099zł
SZW 3257 596  SZW 3263 600  SZW 3265 601

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
SPECYFIKACJA TECHNICZNA SUB CROSS 10 LADY
ROWERY CROSSOWE MIEJSKIE I TURYSTYCZNE

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep11.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski