Według nas, każdy rower, który wyjeżdża z naszego sklepu to początek wielkiej przygody. SCOTT SUB CROSS 30 jest przedstawicielem rowerów crossowych łączących w sobie cechy roweru górskiego, miejskiego i trekkingowego.

RAMA

Ramę SCOTTa SUB CROSS, stworzono z aluminium, specjalnie profilując kształt rur i dobierając odpowiednio przekroje. Finezja  w wykonaniu przekłada się na właściwości użytkowe. Odpowiednia sztywność boczna szkieletu roweru, objawia się w łatwości napędzania i przekazywania energii, pewności prowadzenia w zakrętach i poręczności roweru na kretych ścieżkach. Rama roweru jest jego najważniejszym elementem, który determinuje jego charakter i odczucia w czasie jazdy. Inżynierowie SCOTT projektując ramę SUB CROSSa, kierowali się wygodą rowerzysty i uniwersalnością bicykla. Rower można uzbroić dodatkowo w błotniki, bagażnik i stopkę, zmieniając go tym samym w rower turystyczny lub środek transportu 

SZW 3235 564 572 SZW 3236 565 573 SZW 3238 567 575

OSPRZĘT

Naszego SUB CROSS 30 ubrano w napęd od SHIMANO, wyznaczający od lat standardy kultury pracy osprzętu. Przerzutki pochodzą z grupy Alivio(tylna) oraz Altus(przednia), takie połączenie gwarantuje wysoką precyzję  w codziennym użytkowaniu roweru, nie straszne im trudne warunki atmosferyczne czy jazda w trudniejszym terenie, ponieważ konstrukcyjnie są oparte na rozwiązaniach technicznych, pochodzących z grup stworzonych do kolarstwa górskiego. Rower zatrzymują hamulce hydrauliczne Tektro. Według nas to to bardzo dobre rozwiązanie, odporne na zużycie, warunki atmosferyczne, zapewniają bardzo dużą siłę hamowania a za sprawą hydrauliki pozwalają dobrze wyczuć punkt zerwania przyczepności z nawierzchnią.

SZW 3239 568 576 SZW 3245 569 577 SZW 3247 570 578    

KOMPONENTY 

Rower dopełniają części pochodzące od SYNCROS, legendarnej kanadyjskiej marki komponentów rowerowych.Turystyczne wersje, kierownicy, mostka i sztycy mają zapewnić nam odpowiedni komfort jazdy i wytrzymałość. Użycie części w powszechnie obowiązujących standardach, daje też możliwość do personalizacji roweru wedle własnych upodobań. Siodełko montowane prezentowanym rowerze ma rodowód miejski. Zrelaksowana bardziej wyprostowana pozycja ciała wymusza użycie siodła o odpowiednim kształcie. Siodło w SUB CROSS 30 jest szersze od siodełek występujących w rowerach sportowych, daje większe wsparcie dla naszych kości kulszowych, większa ilość wyściółki to większy komfort jazdy, szczególnie dla mniej wprawionych rowerzystów. 

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
ROWERY CROSSOWE MIEJSKIE I TURYSTYCZNE

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep1.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski