But narciarski jest najważniejszym elementem wyposażenia narciarza( zaraz po nartach oczywiście).

 

Właściwy dobór buta decyduje o komforcie, precyzji sterowania i naszym bezpieczeństwie. Dobrze dobrany but narciarski, zapewnia wygodę, pewność prowadzenia i łatwiejsze przekazywanie energii na nartę. Przedstawiamy kilka propozycji butów narciarskich charakteryzujących się większą kubaturą i komfortowymi linerami (butami wewnętrznymi). Prezentowane buty występują z różnym indeksem twardości, począwszy od "90"(buty narciarskie dla początkujących i średniozaawansowanych) aż do "130" (buty narciarskie dla doświadczonych i zaawansowanych narciarzy).

SZW 2638 234 SZW 2642 235

DALBELLO DS/DS AX

Dalbello DS (Dalbello Sport) jest całkowicie nową propozycją buta narciarskiego. Oferuje sportową charakterystykę prowadzenia przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu. Nowością w DSie jest konstrukcja buta, oparta na poliuretanie o różnych twardościach. Z "twardego" plastiku wykonano szkielet butów, nadajcy odpowiednią sztywność. Skorupę wykonano z bardziej elastycznego materiału, dającego się modyfikować w łatwy sposób i formować do stopy właściciela. Sama przestrzeń w bucie została stworzona na podstawie komputerowego mapowania ludzkich stóp,  określono 4 strefy powodujące najwięcej problemów i wstępnie nadano im kształt zapewniający więcej przestrzeni. DS to także intuicyjny system ustawiania "cantingu", za pomocą specjalnego klucza (dołączonego do zestawu) w bardzo łatwy sposób możemy zmienić kąt pochylenia cholewki, w zależności od potrzeb czy stylu jazdy. Nowy DS to także zgodność z nowym standardem wiązań i podeszw butów narciarskich GRIPWALK ułatwia chodzenie, poprawia przekazywanie energii na nartę dzięki modyfikacji rozstawu punktów styku buta z wiązaniem.
Dalbello DS to także termoformowalne buty wewnętrzne w systemie MYFit, pozwalają na dopasowanie linera do stopy właściciela.

SZW 2672 250 SZW 2675 251 SZW 2676 252

Najważniejsze cechy:
- lepszy balans na nartach z "rockerem"
- klasyczna dwuczęściowa konstrukcja
- technologia PowerCage, but wykonany z poliuretanu o różnych twardościach
- możliwość modyfikacji skorupy
- przestrzeń zaprojektowana na podstawie anatomii
- buty wewnętrzne MyFit termoformowalne
- intuicyjna zmiana "cantingu" cholewki
- zgodne z nowym standardem wiązań GRIP WALK PEŁNA OFERTA BUTÓW DALBELLO DS

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep1.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski