Buty narciarskie dedykowane narciarzom oczekującym precyzji sterowania, szybkiego przekazywania energii i stabilności. Dalbello DRS, Lange RS oraz Nordica ProMachine

 

Wszystkie z prezentowanych butów oferują sportową charakterystykę, wszystkie definiuje ponadprzecietną twardość i wszystkie wyróżnia bardzo stabilne osadzenie stopy.

SZW 2567 210 SZW 2572 212 SZW 2575 213
Dalbello DRS 110

Sportowe barwy, biało zielone, but wewnętrzny wykonany w technologii MYFit pozwalający na bardzo dobre dopasowanie. Skorupa termoformowalna może być modyfikowana na całej powierzchni lub punktowo w zależności od indywidualnych cech narciarza. Aluminiowe klamry z mikroregulacją.

SZW 2581 215 SZW 2585 217 SZW 2587 218

LANGE RS110

Kolor zarezerwowany dla wyczynowych butów LANGE. Bardzo stabilne trzymanie stopy, sportowa charakterystyka skorupy wykonanej w technologii Dual Core. Skorupa stworzona z uwzględnieniem anatomii i mechaniki ruchu, zapewnia wysoką pracyzję, komfort i przekazywanie energii na nartę. But wewnętrzny o anatomicznym kształcie jest w pełni formowalny, wykonany ze specjalnych pianek o różnych gęstościach, rozmieszczonych w kluczowych strefach do formowania.

SZW 2592 220 SZW 2597 221 SZW 2603 223

NORDICA PROMACHINE 110

ProMachine należą do butów dających pełną kontrolę nad nartą i bezpośrednie przekazywanie energii. Liner Nordica ProMachine posiada specjalnie profilowane panele na kostkach oraz wyściółkę z ociepliną Primaloft - czyli najlepszą izolację termiczną dostępną na rynku. Pomimo, że but jest stosunkowo wąski i precyzyjny, kształt skrzynki na stopy został w ten sposób zaprojektowany by dać poczucie komfortu przez cały dzień.

 

Proszę pamiętać, że dobór buta narciarskiego jest sprawą ściśle indywidualną i buty różnych producentów mają różne kształty skorup. Przy wyborze buta najważniejszy jest:
 - pomiar stopy,
 - rozmowa dotycząca państwa stylu jazdy,umiejętności i wagi narciarza,
 - oględziny stopy na podoskopie w celu sprawdzenia stopnia wysklepienia, wysokości podbicia  oraz ewentualnych dysfunkcji mogących mieć wpływ na komfort jazdy
 Na tej podstawie wybieramy skorupę i jeśli to potrzebne wykonujemy specjalną wkładkę korygującą postawę(więcej o wkładkach TUTAJ) i wtedy dopiero przystępujemy do mierzenia wybranych butów. Cały proces może trwać od 1 godziny do nawet 3 godzin. Gdy wybiorą państwo najlepszą dla siebie skorupę, przystępujemy do indywidualizacji buta, formowania buta wewnętrznego i ewentualnych modyfikacji skorupy(np wypchnięcie miejsca na halux, poszerzenie buta )

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep10.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski