Nasze dzieci co raz częściej dojeżdżają do szkoły rowerem. Warto zadbać aby ich środek transportu był w należytym stanie technicznym, posiadał wymagane kodeksem wyposażenie i oświetlenie.

ROWEREM BEZPIECZNIE DO SZKOŁY to akcja skierowana do rodziców baczących na bezpieczeństwo, którzy  pragną kształtować u swoich dzieci zdrowe nawyki w dbaniu o pojazd, poprzez dbanie o stan techniczny roweru. Zapraszamy na przeglądy rowerów dziecięcych i młodzieżowych. W trakcie takiego przeglądu sprawdzimy stan roweru, stopień zużycia i działanie hamulców, działanie napędu i funkcjonowanie oświetlenia. Dzięki temu,   poprzez poprawienie działania najważniejszych mechanizmów roweru mamy szansę podniesienia bezpieczeństwa dzieci w drodze do szkoły.

PRZEGLĄD PROMOCYJNY - 50zł*

Czynności wykonywane w trakcie przeglądu: 

- Sprawdzenie stanu hamulców i regulacja 

- Sprawdzenie i regulacja przerzutek 

- Sprawdzenie stanu napędu 

- Sprawdzenie stanu ogumienia 

- Sprawdzenie i centrowanie kół  

- Sprawdzenie wszystkich połączeń gwintowych 

- Sprawdzenie stanu oświetlenia roweru 

Dodatkowo rower jest każdorazowo sprawdzany pod kątem prawidłowego działania wszystkich elementów i zachowania na drodze 

*Koszt przeglądu to koszt  usługi serwisowej i nie zawiera kosztów części

 

Aby skorzystać z promocyjnego przeglądu przyjdź z dzieckiem( w wieku przedszkolnym i szkolnym) i jego/jej rowerem. W czasie przyjęcia roweru do serwisu otrzymasz wstępną diagnozę oraz wycenę kosztów naprawy. Po naprawie, udzielamy informacji na temat prawidłowego dbania o stan techniczny roweru(mycie, smarowanie), ergonomicznego ustawienia siodełka, efektywnego używania przełożeń oraz zabezpieczenia przed kradzieżą. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! 

ZNAJDZIESZ

NAS NA:

Corrado s.c. ul. Sukienna 9,
15-881 Białystok
Tel.: +48 85 742-46-58
Fax: +48 85 742-46-58


NA MAPIE

GOOGLE:

sklep2.jpg

rew narc

BIKE MTB29 ib02

CORRADO s.c. sklep-serwis rowerowo-narciarski