DSC 0375Według nas, każdy rower, który wyjeżdża z naszego sklepu to początek wielkiej przygody. SCOTT SUB CROSS 30 jest przedstawicielem rowerów crossowych łączących w sobie cechy roweru górskiego, miejskiego i trekkingowego.

 

RAMA

Ramę SCOTTa SUB CROSS, stworzono z aluminium, specjalnie profilując kształt rur i dobierając odpowiednio przekroje. Finezja  w wykonaniu przekłada śię na właściwości użytkowe. Odpowiednia sztywność boczna szkieletu roweru, przekłada się na łatwość napędzania i przekazywania energii, pewność prowadzenia w zakrętach i poręczność roweru na kretych ścieżkach. Rama roweru jest jego najważniejszym elementem, który determinuje jego charakter i odczucia w czasie jazdy. Inżynierowie SCOTT projektując ramę SUB CROSSa, kierowali się wygodą rowerzysty i uniwersalnością bicykla. 

 

OSPRZĘT

Naszego SUB CROSS 30 ubrano w napęd od SHIMANO, wyznaczający od lat standardy jakości działania napędu. Przerzutki pochodzą z amatorskich grup Aliwio(tylna) oraz Acera(przednia), takie połączenie gwarantuje wysoką precyzję  w codziennym użytkowaniu roweru. Nie straszne im trudne warunki atmosferyczne czy jazda w trudniejszym terenie, ponieważ konstrukcyjnie są oparte na rozwiązaniach technicznych, pochodzących z prestiżowych grup MTB - XT oraz XTR. Po prostu technologie pochodzące  z części, stworzonych do wyczynowego ścigania z biegiem czasu otrzymują "cywilne" grupy osprzętu. Rower zatrzymują hamulce hydrauliczne od Shimano. Według nas to najlepsze rozwiązanie, odporne na zużycie, warunki atmosferyczne, zapewniają bardzo dużą siłę hamowania a za sprawą hydrauliki pozwalają dobrze wyczuć punkt zerwania przyczepności z nawierzchnią.

DSC 0384 DSC 0389 DSC 0390 DSC 0377

KOMPONENTY 

Rower dopełniają części pochodzące od SYNCROS, legendarnej Kanadyjskiej marki komponentów rowerowych.Turystyczne wersje, kierownicy, mostka i sztycy mają zapewnić nam odpowiedni komfort jazdy i wytrzymałość. Użycie części w powszechnie obowiązujących standardach, daje też możliwość do personalizacji roweru wedle własnych upodobań. Siodełko montowane prezentowanym rowerze ma rodowód miejski. Zrelaksowana bardziej wyprostowana pozycja ciała wymusza użycie siodła o odpowiednim kształcie. Siodło w SUB CROSS 30 jest szersze od siodełek występujących w rowerach sportowych, daje większe wsparcie dla naszych kości kulszowych, większa ilość wyściółki to większy komfort jazdy, szczególnie dla mniej wprawionych rowerzystów. 

DSC 0382 DSC 0401

CO JESZCZE

Rower jak już wspomnieliśmy na początku stworzono by był bardzo uniwersalnym. Możemy bez problemu zamontować pełne błotniki, możemy zainstalować niemal dowolny bagażnik, ponieważ konstrukcja ramy nie wymaga stosowania specjalnych bagażników przystosowanych do ram z hamulcami tarczowymi , rama posiada też specjalne gniazdo montażowe na stopkę, dzięki czemu nie musimy szpecić ramy dodatkowymi obejmami.

ZAPRASZAMY

Rowery to dla nas temat rzeka, o niemal każdym modelu możemy mówic bardzo dużo i bardzo długo. Rower jako środek do przemieszczania się, sportu czy turystyki jest czymś w rodzaju obuwia, bez przymiarki naprawdę jest ciężko wybrać odpowiedni dla siebie. Dlatego serdecznie zapraszamy do naszego sklepu SCOTT, który znajduje się w Białymstoku przy ulicy Sukiennej 9. Rowery można zobaczyć na żywo, sprawdzić jak się zachowują w czasie jazdy i posłuchać co o każdym możemy powiedzieć.

 

GALERIA 
PEŁNA SPECYFIKACJA
PEŁNA OFERTA ROWERÓW SUB

DSC 0419

  

Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: