DSC 7082SCOTT ADDICT 20 DISC zastępuje w ofercie SCOTT modele :CR1 oraz SOLACE, jest nowym wcieleniem lekkich i wygodnych rowerów szosowych, których sportowy charakter nie będzie męczył w czasie wielokilometrowych wypraw.

NOWY ADDICT to przede wszystkim nowe podejście do Carbonu i sprawienie by stał się łatwiej dostępny finansowo. Osiągnięto to poprzez opracowanie nowego procesu produkcji ram karbonowych, znacznie go upraszczjąc i skracając. Dzięki temu możemy się cieszyć dobrze wycenionym rowerem szosowym, opartym na jednej z najsztywniejszych i najlżejszych ram w swojej kategorii, która zapewnia wysoki poziom komfortu,sportową i bardzo przyjazną geometrię.
NOWY ADDICT otrzymał nową geometrię, główne katy ramy otrzymały "sportowe" wartości, by nasz rower doskonale podjeżdżał i sprwnie się napędzał. Podwyższono nieco główkę ramy, by nasze plecy nie były zbyt mocno eksploatowane i skrócono rurę górną, co ułatwi zajęcie swobodniejszej pozycji na rowerze. Dodatkowo projektanci SCOTT SPORTS postarali się o nasz komfort stosując "elastyczne" widełki łańcuchowe, poprzez specjalny splot włókna węglowego, tłumią wibrację i drobne nierówności z podłoża, razem ze specjalnie zaprojektowanym węzłem rury podsiodłowej i przednim widelcem, sprawiają wrażenie bardzo "gładkiej" jazdy, niespotykane w innych rowerach szosowych.

DSC 7102 DSC 7103

 

HAMULCE


Prezentowany SCOTT ADDICT został wyposażony w hydrauliczne hamulce tarczowe ale dostępna jest cała gama rowerów ADDICT z klasycznymi hamulcami szczękowymi. Oczywiscie hamulce tarczowe w rowerach szosowych budzą wiele kontrowersji(również wśród nas) ale trzeba przyznać, że maja zalety, których nie można im odmówić, i z których właśnie amatorzy skorzystają najbardziej.
ZALETY
- skuteczność hamowania w górach
- skuteczność hamowania w każdych warunkach atmosferycznych
- modulacja hamowania
- nie niszczą obręczy 
WADY
- wyższa waga
- wyższa cena

DSC 7092 DSC 7113

 

OSPRZĘT

 
Rower wyposażono w komponenty firmy SYNCROS należącej do marki SCOTT SPORTS. Stanowią dopełnienie roweru i jego zadziornego ale komfortowego charakteru. Aluminiowa, lekka kierownica CRESTON skonstruowana tak by jak najmniej wibracji przenosić na nasze dłonie i nadgarstki. Sztyca o średnicy 27mm wykonana z elastycznego włókna węglowego w połączeniu z wygodnym siodełkiem oszczędzą nieprzyjemności naszemu kręgosłupowi. Nowa owijka zapewniająca pewny chwyt i tłumiąca wibracje.NAPĘD


Filozofia marki SCOTT na tworzenie rowerów dla amatorów jest bardzo prosta, homogeniczny napęd jednego producenta, poszczególne komponenty z tej samej grupy osprzętu, dają gwarancję perfekcyjnego działania i idealnego dopasowania. ADDICT 20 DISC wyposażono w komponenty z grupy Shimano 105. 11 rzędowa kaseta i kompaktowa korba w połączeniu z perfekcją działania znaną z DuraAce dają nam szeroki zakres przełożeń i bezproblemowe użytkowanie w każdych warunkach terenowych. 

DSC 7107 DSC 7108

Specyfikacja techniczna
Galeria 

Wszystkie znaki i marki towarowe użyte na na tych stronach są prawnie zastrzeżonymi znakami ich właścicieli.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
(sobota 10-14).

Możesz się z nami skontaktować poprzez Formularz lub telefonicznie: +48 85 742-46-58

Nasz adres

Corrado s.c. ul. Sukienna 9, 15-881 Białystok Tel.: +48 85 742-46-58 Fax: +48 85 742-46-58

Znajdziesz nas na: